לקוחות ממליצים

שם הלקוחכתובתעיר - ישוב
שם הלקוחכתובתעיר - ישוב
אילן כהנההסערון  13אבן יהודה
גל בריקאורן  17אבן יהודה
עלית קראוסקיבוץ גלויות 49אבן יהודה
שור אתיקיבוץ גלויות 49אבן יהודה
קובי אליהעצמאות 157אבן יהודה
יצחק יחזקאלתירוש 12 אבן יהודה
נטע וגיא בראונשטייןהנופר 6 אבן יהודה
אלי בר האגס 11אבן יהודה
מחל משאבות בע''מהינזמים 13אור יהודה
שחר ויינרהשיטה 19אור יהודה
אלכסנדרי קולסניקובהרימון 33אור עקיבא
אלכס ינדינרהתאנה 4אור עקיבא
אליהו- תעשיות פלסטיקהדס  7אור עקיבה
רפי צרויה הדס 1אורנית
אופיר הלמןהדס 21אורנית
ערן ליפין הסייפן 3אורנית
מאיר הסאלון 51 אורנית
עופר בן נוןכלבנית 17אורנית
בוריס פלדמןאורנית
גד הוררותם 4אורנית
אבי משה התלתן 6אורנית
אסף לויצאלון 7אורנית
דרור סבוהאתרוג 6אורנית
מולטי קונספטהאורן 56אורנית
אורק משה וורהההדס 37אורנית
עדי ודב לויןההדס 37אורנית
קוגן שלמההזית 29א'אורנית
ליאור גרנוטהחרדית 8אורנית
שוקי רוזנפלד שיווקלוע הארי 33אורנית
יוסי זוהרהירקון 13 ב'אורנית
יניב בביוףהתדהר 1ב'אורנית
תומר זלצרהארבל 24אורנית
אפריים לשםההרדוף 5 אורנית
חיים אלטמןהברוש 6אורנית
אבי משההתלתן 6אורנית
איילת ואיציק איכןהירקון 15אורנית
אילה ואסף יצחקהירקון 15אורנית
איציק חייקהארז 12אורנית
אמנון ולנשטייןירושלים 133אזור
יצחק אלוןאחד העם 16אזור
אור 87 - יובל ומאיה אילת
כלבו יוש בע''ממרכז יעליםאילת
ראש חשמלאילת
נדב מדרסביון 6אליכין
עודד בר נרארבל 160אלפי מנש
מיכאל תבורכלנית 1אלפי מנשה
תומרסנונית 11 אלפי מנשה
יסעורסנונית 5 אלפי מנשה
מרקוביץ' בועז פולג 29אלפי מנשה
שרגא לנדשפטצבעוני 6אלפי מנשה
אבי שחףצופית 8אלפי מנשה
מישאל בירנדשגיא 19אלפי מנשה
נירו וליר ייעוץ בע''ממירון 4אלפי מנשה
אגמון זהבה ומוטיכרכורים 30אלפי מנשה
אורי ברנדטגלבוע 108 אלפי מנשה
רפד רותחרוב 7 אלפי מנשה
שלו דורון וזיוהשגיא 17אלפי מנשה
סימון קרןארבל 164אלפי מנשה
יחזקאל אהרון(חקי) מתוק וטעיםחלוצי התעשייה 2אלפי מנשה
מיקי רייננגרדרור 10אלפי מנשה
צביקה שפילמןמגדל הלבנון 17אלקנה 
ליאוניד גנוסיןהערבה 18/2אריאל
אלכס ואילנה וייטברווסדן 4/2אריאל
שלום הררי ורוזוטי גולדשמיטהרב ריינס 5אשדוד
שוקי גולדהעבודה 7 אשדוד
סלקמון חנןהמשקיף 5אשדוד
אלמוג גיוראאבשלום 8 ב'אשקלון
סטפין לב אופירה 37אשקלון
דניאל חדד ישיעהו 27אשקלון
סאמי הראלהדרור 96אשקלון
ד''ר גרו רוברטהעצמאות 18אשקלון
שלמה פרברצבר 2אשקלון
משה תורג'מןים סוף 2אשקלון
דוד סימן טוב ביכורי ענבים 8 אשקלון
סולר גריןז'בוטינסקי 168ב''ב
שרגה  אופירהזמיר  35באר יעקב
שלום הרוםהיסמין  3באר יעקב
גבי מזוזאבן שושון -54באר שבע
סמי  רחמןבלוך  30באר שבע
יורם  גולנימשעול חפר 1באר שבע
כרמי  עוזי עבדת  64באר שבע
קלמנוביץ' אהרוןמשעול גבעון 29באר שבע
אבי וענת טויטושלמה צבי רן 17 רמותבאר שבע
חדד משהסעדיה גאון 11באר שבע
אתי ליזטו בע''מהגאולים 8/2באר שבע
נינה ועמירם כספיחזקיהו 4באר שבע
יוסי שאוליגבריאל לילמן 5באר שבע
שלום יהושעהאז 16באר שבע
אנטולי גלפריואלכסנדר זרחון 20באר שבע
יעקב חזןורז 18באר שבע
מרק אופוסלקירנה קסן 39באר שבע
מנחם סופר מכס בורן 29באר שבע
שוש מיזינסקיבר כוכבא 12באר שבע
יניב ואפרת דמריכלנית 108באר שבע
ס.פ אינסטלציה וצנרתאביאס אסר 18באר שבע
יורם שפיראגרשום שלום 25באר שבע
איציק חליומורדי הגטאות 48באר שבע
מנחם סופרמגס בורן 29באר שבע
פנחס אלבזיוסף בנטאוף 2באר שבע
אייל חייםזבולון המר 25באר שבע
נדב אנקרזבולון המר 33באר שבע
שימעון כהןאליעזר קשאני 1באר שבע
אלכס אברמוביץערבה 143בית אריה
דורון לוזהגפן 198בית גמליאל
ניצן קציר פיזוטרפיהבית זייד
דורון משק קצירבית זייד
אריאל כהןהזיתים 84בית זית
שי נהריחבצלת 36בית חפר
גיל אמזלגדוכיפת 11בית חפר
תומר ואמיר פלדחצב 12בית חפר
נדב ושרון בירןבית חרות
רונית ויפית בית קמה בע''מארומהבית קמה
ג'קי משלייגאל ידין 18בית שאן
שימעון סעדוןהשבעה 23בית שמש
בית כנסת עץ החייםהחרובים 8 בית שמש
מתן מורדכיהארבל 10בית שמש
אלישע וז'קלין אביטבולז'בוטנסקי 17בית שמש
תמרי גיאהחיטה 129בן  שמן
גיל שיר ניבארבל 7בני דרור
לרון פזהרדוף 6 בני דרור
יותם גרוןבני ציוןבני ציון
שמיר חנן ודבורהר'ח הגיא בנימינה
גבי- שיפוצי המושבהת"ד 182בנימינה
גבי- שיפוצי המושבהבנימינה
אריאל ואפרת קורןהנשר 18בנימינה
בת שבע שאנן הנשר 9 בנימינה
ליאור ויפעת גלהנשר 4 א'בנימינה
ידיד בר גיורא הנשר 4 ג' בנימינה
אבי רוסקובהדקל 19בנימינה
תמר נווה היין 3בנימינה
לימור רוטיץהנשר 19בנימינה
משה לויהציפורן 11בנימינה
איב אטלהופמן 15בנימינה
סידהרטאהחורש 31בנימינה
גבי הנציב 15 בנימינה 
אהרון זיידמןדוכיפת  10בת  חפר
זהר אגמון גמלא 31בת חפר
אליעוז קליינבויםחיטה 64בת חפר
רוברט קארמקהבשור 19 גבעת טל ראש העין
יעקב  אמיליסתונית  8 גבעת טל ראש העין
ויקטור עזראהשומרון 19גבעת כ''ח
זמירה ואייל אלפרטמושבגבעת נילי
עופר דןהלבונה 6גבעת עדה
ערן עמירהלבונה  1 א'גבעת עדה
ערן גאנזהלבונה 5א'גבעת עדה 
ברוק סבן הרצוג 14גבעת שמואל
שמואל קינברגהנדיב 45גבעתיים
דוד זמירגגן
איתי פלורליבוביץ'  16גדרה
יצחק ישראלידקל 1\10גדרה
אמיר קרייטרקטלב 17 גדרה
חורש רותרמז 9גדרה
פישבן אליעזר ורחלליבוביץ 15 גדרה
ניב בן מרדכישרה סיגלביץ' 18  גדרה
אברהםדיקרמן 10גדרה
יוני מנדל צוקרמן 8גדרה
הדס נרגאוןאודם 5גדרה
אילת ויצחק ישראלינחל עדה 2 גדרה
שחר הכספימוסינזון 18 א'גדרה
רותי יונהפינס 51גדרה
יצחק מייצרדב מלר 6גדרה
אלי גלבועאתרוג 5גדרה
שנהר יובל ואמירהרבי מלובביץ' 6גדרה
דעת הדרכותמלר 18גדרה
דליה ועמנואלזבוטינסקי 17גדרה
מוטי קליין דוכיפת 20גדרה
מקסים לווין נחל קידרון 8גדרה
יונתן ארזביאליק 16גדרה
רע בן גדלוע הארי 5גדרה
יעקב בן גדברוש 3גדרה
החברה לפיתוח גוש עציוןגוש עציון
מנהלת אזורי התעשייה אפרת גוש עציון בע'מאפרתגוש עציון
מנהלת אזורי התעשייה אפרת גוש עציון בע'מאזור תעשייה.גוש עציון
אריק אבדלסגזיתגילון
סימה ויטמןסתוונית 1גינות הדר-נורדיה
עלמא די בע''מהדס 7גמזו
חיה ודב גרודנץהחרוב 18/1גן-יבנה
דניאל ודינה כהןאלכסנדר 7גן-יבנה
ליפ ערן ושליגן יאשיה
אבי פלורהרימון 6 גן יבנה
אלי יחזקאלאחד העם 8גן יבנה
שלום פרגלאחד העם 10גן יבנה
רוחמה ואבי אילוזאחד העם 6 על1גן יבנה
שלום פרגל אחד העם 2/10גן יבנה
ירון גורביץמודיעין 5/3גן יבנה
אדם הנדסהקותיאל אדם 42גן יבנה
דימה זיוהשעורה 16גן יבנה
ש.ל עיצובים העצמאות 37גן יבנה
יצחק עזרןמתתיהו 22גן יבנה
ריינינג מיקינתן אלתרמן 14/4גן יבנה
עלי ודביה פרידרשורק 3גן יבנה
רות כץההדרים 20גן יבנה
אלון ודנה רפאלדרך קנדה 65גן יבנה
ד''ר טייגרהמורג 4גן יבנה
עודד דגןדרך קנדה 45גן יבנה
אליהב חתוכה הקציר 4גן יבנה
ע.מ טכנולוגיות בע"משלמה המלך 274גן יבנה
שמעון דיין מכולת ברכהברקת 2גן יבנה
נאוה ואפרים אהרוניאשל 15גן יבנה
דורית וצבי קוזקהבר 30גן יבנה
בידה דומינוסתונית 4גנות הדר
עמית בן דודהשושנים 6גנות הדר
אלברט בן גיגיהשושנים 8גנות הדר
שי לב נאור שמאות מקרקעיןסמטת הצבעוני 11גנות הדר
אורן עטיאסמטת הבושמת 5גנות הדר
אורי גולןגני הדר
רוני ייסברג המתנחלים 7גני יהודה
מיכל ויוש טפרברג אויקאוהקדושי השואה 4 א'גני תיקווה
הינדה לקשטייןהנחל 17גני תקווה
נגל זהבההנחל 15גני תקווה
גיא גולןהר סיני 9 איגני תקווה
יוסי בן צביגבעון 42גני תקווה
אלי וינר הרי ירושלים 2גני תקווה
רובין וענת שולמןהגפן 6גני תקווה
דוד דשןדוד דשןדולב
רפי גבסו הזית 4דור משה
אלעד בהט קיווי יעוץהתאנה 4דור משה
קליקר שמעון ופלוריסחלבן החורש 44דימונה
משה שלמהאשחר 15דימונה
שרון לאופרדבורה 2 הוד השרון
יוסי  ציגלרישורון  57 הוד השרון
שלום-גרניט מע'שנת היובל  61הוד השרון
גוטליב שמואלהארבל 4הוד השרון
ארד והילה לוילב השכונה 6הוד השרון
סמדר ויורם אהרוניחיים לסקוב 8הוד השרון
ארז בירן השושנים 3הוד השרון
טליס בע''מהוד השרון
עמית ורדיבן גוריון 50הוד השרון
ארז עבודות חשמלמבצע קדש 4הוד השרון
דוד עצמוןפדויים 29הוד השרון
דוד ואנדריאה כץהורד 6 א'הוד השרון
אילן אמירההסתדרות 27הוד השרון
תמיר מטוסמשה שרת 9א'הוד השרון
נאווה מאורטופז 14הוד השרון
דוד פריזטנחל קנה 1הוד השרון
נתן הנדלאחווה 21הוד השרון
ירדנה בלוקמבוא הדס 13הר אדר
ליאורה ויעקב גרטןההגנה 54הרצליה
שמואל קלנגר ההגנה 54הרצליה
שירה ורפי  הירשאבנר 12 הרצליה
אילון מאושרישראל שוחט 13הרצליה
עמית דדושבלפור 3הרצליה
שי כהןשזר 43הרצליה פיתוח
אליעזר זהרהחצב 9זיכרון יעקב
אירית אפשטייןהעצמאות 36א'זיכרון יעקב
עירית הפשטייןהעצמאות 36זיכרון יעקב
סמדר ותומר טלברקת 16זיכרון יעקב
ר.ח.גיל מהנדסים בע'מהבזלת 12 א'זיכרון יעקב
חני הופמןענבר 5זיכרון יעקב
צביקה כץהשיטה 27זיכרון יעקב
רמי לאופרהשופטים 9זכרון-יעקב
פדרו ארזיהלום 6 זכרון יעקב
שלמה כרמלברקת 7 א'זכרון יעקב
דורון הורביץ יהלום  29זכרון יעקב
אילנה יחזקאלוינגט 2 זכרון יעקב
צביקה ברששתהחצב 42זכרון יעקב
קרן צביהרצל 68 זכרון יעקב
נועם סורקהנוטרים 15זכרון יעקב
דחי נווה הנדסה ג.ג בע''מהעצמאות 5זכרון יעקב
אלון רוטמןמלאכי ישראל 1ב'זכרון יעקב
שלומית שנירסתוונית 17זכרון יעקב
אהרון רואיהרקפת 4זכרון יעקב
שלמה בר אוןאשכול 20זכרון יעקב
אלון פישל-בן דורהזית 18זכרון יעקב
אייל כהןברקת 51זכרון יעקב
יורם שחםוינגייט 12זכרון יעקב
עידית הודוינגייט 12 א'זכרון יעקב
ארז יעל ואלוןספיר 2 ב'זכרון יעקב
עמי שניינרספיר 2זכרון יעקב
צביקה כץהשיטה 27זכרון יעקב
משה אדםיהלום 2זכרון יעקב
יעל ומוטי דותןוינגייט 14 א'זכרון יעקב
ישראל רונןספיר 26 א'זכרון יעקב
מיקי ורות אלמורספיר 27זכרון יעקב
לארי בג'יוהתומר 19זכרון יעקב
שי ואירית בארדברקת 4זכרון יעקב
עודד גלבועוינגייט 7 זכרון יעקב
יעקב בכר ספיר 31זכרון יעקב
אלכס ברנזוןהנוטרים 20זכרון יעקב
דן צורוינגייט 34 ב'זכרון יעקב
מיכל ודורון אופירברקת 33זכרון יעקב
מוטי אסףיהלום 10זכרון יעקב
ידיד קובצקיהנוטרים 18זכרון יעקב
חיים ברגרהערבה 2/1זכרון יעקב
אריה רבידהשומר 59א'זכרון יעקב
ינון איתיספיר 20א'זכרון יעקב
ברטור שאולתש''ח 21זכרון יעקב
פרת צרנוצקיהתאנה 11זכרון יעקב
שרית דוטיישאגוז 19זכרון יעקב
זיו באוםרבקה 15זכרון יעקב
גונקטינג דוט בע"מהיסמין 28זכרון יעקב
איתן הודהנרקיס 7זכרון יעקב
יהודה סיסוהבנים 32 בזכרון יעקב
עודד ונדראודם 15זכרון יעקב
שמחה ומוטי אלמוגהעצמאות 31זכרון יעקב
רמי רוםענבר 35זכרון יעקב
יצחק שיהמייסדים 29זכרון יעקב
חזי שושיוינגייט 35זכרון יעקב
בני ועמליה גרצרחד נס רמת הגולן
חיים מכלוףיצחק רבין 34חדרה
אבי וולפברגמבצע נחשון 2חדרה
אסף  חומסקיהאדמונית 2 חדרה
אתגר השכלה בע''מ כ''ט בנובמבר 17חדרה
אלון שינברגשועל שמשון חדרה
מירון רוזניבאוסישקין 1חדרה
שרה כנעניאפשטיין 24חדרה
יוסילחי 5חדרה
מאור איטום נהלל 4חדרה
מימי בן שטריתרמח'ל 11חדרה
גבי ביליבאוהציפורן 12חדרה
עופרה שרוןהארז 22חולון
יגאל ודונה יפהבורוכוב 11חולון
דפוס שביטהסדנא 19חולון
דפוס שביטהסדנא 19חולון
דפוס שביטהסדנא 19חולון
דפוס שביטהסדנא 19חולון
דפוס שביטהסדנא 19חולון
סגל אלעזריעקב כהן 5חורש
אקטיסחברה לשרותי נקיוןהעצמאות 90 א'חיפה
יוסי חסיןגרשון שופמן 37חיפה
פלאפל זוהרשלום עליכם 2חיפה
דרך הלחם בע'משלום עליכם 2חיפה
יאיר אלפרןכלניות 19טבעון
שושנה ומשה כצנלסוןהדגנית 30טבעון
אריאל צינרמןהבונים 57טבעון
נעמי וגדי בר יוסףאורנים 22טיבעון
דורית ישראליקקל 47טיבעון
שגי טלסמטת החרוב 3טיבעון
אלי אוחנה מאפה זיוששת הימיםטירת הכרמל
סיגל ועופר מיארהצאלון 17יבנה
שמעון בן מימוןגלית  44  יבנה
צדוק יצחקרותם 15יבנה
משה באומגרטןקורנית 66 יבנה
רפי פלדסיגל 20 יבנה
דובק שמואלקורנית 18 יבנה
ארז אפרתילימון 5יבנה
בן יצחק יצחקיערה 4יבנה
משה וברכה שטרוםיקינטון  25יבנה
אילנה מוניה ערמון 7 יבנה
שלמה ששוןמשעול התפוז יבנה
רונן יפתסיגל 1יבנה
זיו יוסףיקינטון 8יבנה
שלמה שריגהדס 9יבנה
אריה מרלינגהרדוף 48יבנה
גדידם המכבים 27יבנה
לוי שירי ורוניקורנית 50יבנה
אלכס מלניקכלחת 32יבנה
אטיאס ציוןמורן 44יבנה
ברקת דודהשרון 27יבנה
אלכס מגן זהבית 44יבנה
צעצעי נמרודיבנה
אלי דורוןציפורן 46יבנה
חנה לייבהגלית 23יבנה
משה שקד גלית 22יבנה
רפי מנור יערה 14יבנה
סיגל בן ארדי זהבית 4יבנה
זהר ודבי סתויאזוב 10יבנה
דן ראשוןחצב 48יבנה
ברג עקיבהסייפן 14יבנה
ג'קי ומיכל בריייערה 7יבנה
מאיר נצריקינטון 19יבנה
מוטי רגבהשון 101יבנה
יפה עמוסי הרדוף 54יבנה
פינטו אשר הפקל 7יבנה
דוד אבל סייפן 4יבנה
רונן לביאיערה 45יבנה
רחל ומשה עובדיה דולב 34יבנה
אלון טורכספראחצב 52 יבנה
מאיר שביט קורנית 46יבנה
עקיבה ברג הסייפן 14יבנה
עקיבה ברג סייפן 14יבנה
שמואל טאוברסייפן 17יבנה
מוטי שחורידם המכבים 15יבנה
יעל נט בע'מארז 14יבנה
ורד הזרחיזהבית 20יבנה
אמיתי איכןיערה 92יבנה
יהודה קמרימורן 28יבנה
גילעד זהבה ואבירםאגוז 6יבנה 
נתן ברקןזהבים 5יבנה 
ארי גלזרשחף 8יד בנימין
אלפה קור אלטלף יהוד
יוסי פינקלמבוא גומא 6יהוד
אבישי זיובר סימנטוב 41 א'יהוד
יעל ובועז שומןגולדה מאיר 28יהוד
יואב בועזהחורש 60יהוד
גירון סנטר בע''מיהוד
אמנון דייגיסמטת אגוז 12יהוד נווה מונסון
אופיר הידלמןאיילה 22יוקנעם
רועי קואנטוםיודפת 12יוקנעם
שאול בר ניסיםאיילה 4א'יוקנעם
אבי אלקייםהגלבוע 3יוקנעם
שאול סגליודפת 1יוקנעם
אבי עמרגילעד 2יוקנעם
אלקיים עמי וכרמיתגלבוע 3/2יוקנעם
אלכס פוגרבינסקיארבל 24/2יוקנעם
הגר יגל מזוריודפת 10/2יוקנעם
בלקין אליההגלבוע 3/1יוקנעם
דוד רזהאשל 10יוקנעם
זיו רונןפעמונית 18יוקנעם
עירד סתויהגלעד 25 א'יוקנעם
מרק גרשליפרמורן 15יוקנעם
דרורית שליצורחורשת טל 15יוקנעם
דוד לוי חצבני 2יוקנעם
אריה בן שבתארבל 3 יוקנעם
אפרת ישי לבבארבל 3 יוקנעם
יובל איתן דן 7 יוקנעם
אבי שמחסאביטל 82יוקנעם
מאור משיחחורשת טל 18יוקנעם
ליאור הורןאביטל 101יוקנעם
ערן הראלמעלה הבניםיוקנעם מושבה
ויטלי שוקביץ'הירדן 52יוקנעם עלית
ליה ויהודה מיטלמןהחרמון 83יוקנעם עלית
צבי שנברגיודפת 3יוקנעם עלית
ברוך בלאייודפת 10יוקנעם עלית
אבנר אליהוהגלעד 4יוקנעם עלית
דב כהןמורן 29יוקנעם עלית
דורון אפרתייודפת 41יוקנעם עלית
אופיר אהרוןהאיילה 2יקנעם
יוסי משיחהאשל1 יקנעם
מירב נחום חצב 17יקנעם
שי לויישוב גילון
יובל ודינה שטרןהמדבר 9כוכב יאיר
מיקי גולדברגהדס 2 כוכב יאיר
צביקה איזנשטייןדרגות 27 כוכב יאיר
שלומי גרונרכלנית 6כוכב יאיר
אייק אבינועם דרגות 22כוכב יאיר
דימטרי לוינסקיאורן 20כוכב יאיר
משה כיהליברק 10כוכב יאיר
רפי ושלומית טולדנןגלבוע 80כוכב יאיר
זקס מורדכיהדס 6כוכב יאיר
עופרי ואורית בן עזראהשרון 9כוכב יאיר
נעמי ואור סהרבית אל 66כוכב יאיר
אילנה קינןבארותיים 8כוכב יאיר
איתן הרהן  דרגות 40כוכב יאיר
עו''ד ליאורה ברץגולן 26כוכב יאיר
מאיר פרץגולן 26כוכב יאיר
דורון הורנלפדהים 2כוכב יאיר
גידי טביביאגוז 3כוכב יאיר
אריה גבישאלון 4כוכב יאיר
שרה וסרשטרום בארי 5 כוכב יאיר
פרויינד נירית ומוטיהנרקיס 7 כוכב יאיר
קובי כוחיבת שלמה 10כוכב יאיר
עמית דליות בע'מגילגל 27כוכב יאיר צור יגאל
נורית גרוישטרןמבוא הנרקיס 7כוכב יאיר צור יגאל
יונתן ושושנה ברמןכפר אדומים
שכונת אלון כפר אדומיםשכונת אלוןכפר אדומים
דודי סקוטהאופק 7כפר אורנים
גבי ברינברגהמייסדיםכפר אחים
ניב קנרהמייסדים 48כפר גיבתון
אסתר אבוקאיבית 26כפר דניאל
עמי גנאוריהודה 35כפר האורנים
ברק סורנייהודה  13כפר האורנים \ מנורה
איציק ויישנבסקיהחורש 7 כפר הס
ג'וליאן בלהמחלבה 119 א'כפר ויתקין
אברי יחינוביץשניר 150כפר ורדים
אמיר סלפקשרגים 305 כפר טרומן
אורה מילרהפיקוסיםכפר ידידה
תנחומה יעל כפר יהושע
זיו אלפרסוןכפר יונה
צחי כהןכלנית 16 כפר יונה
אריאל שמואלי נחל גלים 32כפר יונה
אבי אדליסטהרקפת 2כפר יונה
אלון טוביהכלנית 25א'כפר יונה
ירושלמי שלמההרקפת 23כפר יונה
זהר צברינחל זויתן 12כפר יונה
דייג אריההלה 4כפר יונה
עופר קדןנחל גלים 15כפר יונה
יעקובוביץ' עזריאל ואנההרימון 17כפר יונה
פלוסטווק בע''מ כפר מיישר 62כפר מיישר
זיו יחזקאלעין חי 32כפר מלל
אבירם גולן שבזי 15 כפר סבא
ירון וסימונה גיטליןעמק זבולון 4 ב'כפר סבא
חנה וויקטור חסוןבקעת רמון  5א'כפר סבא
לופטיג גיוראיקותיאל אדם 4כפר סבא
ד"ר יעקב פלדמןהר רותם 11כפר סבא
יוסי יוסיפוןתאשור 4כפר סבא
אילן כרמלהר כנען 10כפר סבא
אילן לביאתאשור 4 כפר סבא
חגית וערן שלואזר 42כפר סבא
דוד לייזריקותיאל אדם 25כפר סבא
שי ינבעמק זבולון 6 א'כפר סבא
לדרר דנה וירוןיבנאל 1כפר סבא
ד''ר יעקב פלדמן הר רותם 11כפר סבא
גבריאל רוזןהר תבור 15כפר סבא
מיכאל ומוניקה נוקורהעצמאות 3כפר סבא
ד''ר דבורה שנישיבת ציון 14כפר סבא
מיכאל וינוקורהעצמאות 3 כפר סבא
קלוד אטדגיאזר 70כפר סבא
יורם שרוןתאשור 2כפר סבא
בני ליפשיץתרי עשר 53כפר סבא
יוסי יוסיפוןתמשור 4ב'כפר סבא
אבישי וזימרת דפניחייקה גרוסמן 1כפר סבא
לחמן זוהר אילנה סייפן3 ב'כפר סבא
נח הורניקקלישר 6כפר סבא
אלי צוקרמן תל חי 22כפר סבא
יואש בן שלמהיקותיאל אדם 7כפר סבא
ג'י קלייןאזר 103כפר סבא
אלי צוקרמןיציאת אירופה 15כפר סבא
יורם גינתדוד רזיאל 1כפר סבא
פתחי כפר קרע
אלכסנדר רכטרדרך השדות 5 כפר שמריהו
אפרת שחטלהאלונים 56כפר תבור
דני ארזדפנה 53א'כפר תבור
תירצה סולםעלומים 21כרכור
יוסי פארירושלים 40כרכור
אומניס בע''מיובל 12כרכור
מירתה אורןהדודאים 7כרכור
צביקה הרץ גפן 11כרמי יוסף
זהבי דניאלה תמר 32 כרמי יוסף
אייל ישראליהזית 19כרמי יוסף
יוסף וקלרה היימןורד 20כרמי יוסף
גדעון מקלבאלון 21כרמי יוסף
זאב כהנוביסמין 22כרמי יוסף
מנחם אלנר-דיפרטסהזית 11כרמי יוסף
חלי לרנרגפן 6כרמי יוסף
ישראל אהובה ומיכאלסמדר 1כרמי יוסף
שבתאי מאירהברושים 5כרמי יוסף
אבנט הנדסהמרווה 8כרמיאל
אודרה ברגרפעמונית 8להבות
יוסף אביטל הרדוף 11להבים
עמי רדייןיסעור  5 להבים
גבריאל  בלבצ'אןורד  8להבים
ויצמן רון גיבתון  36להבים
אורן רגב מורן 4 להבים
שיר דרכחל 2להבים
גילן עמירורדית 27להבים
רכלס חנוךמורן 25להבים
אוסנת ואפי בנברוקהודן 4להבים
חנה תדהרחרדית 25להבים
שרה לאה ואבי שרה ורד 39 להבים
ויצמן איילהרדוף 25להבים
שאול תמם ורד 70להבים
שחר גלגומא 6להבים
אשר גרבוביץברקן 4להבים 
משה יעקב ח'ב גומיין דרכי משה 4 לוד
יעקב חברת גומיאןדרכי משה 4לוד
איציק חזן נורית 1לוד
עו''ד יוסי רפפורטהתמר 10מגשימים
פיני כץ ואריאלהמדפה עדי
אבי  גולדברגשימעון  107מודיעין
ניר חמצניבנימין 44 מודיעין
סמי פייבושיוסף 15מודיעין
שלומי ושרון עמרשבטי ישראל 24מודיעין
ניר חמדניבנימין 44מודיעין
אופיר טלנחל יגור 11מודיעין
חנוך בן פזינחל יבניאל מודיעין
יורם חסידיםבנימין 8מודיעין
נעמה שמואלינהר הירדן 109מודיעין
יורם שושן נחל זוהר 14מודיעין
ח.בראשית בע''ממודיעין
רחל ואריה קראוסנחל יגור 14 מודיעין
תמיר שלזינגרמבצע קדש 17מודיעין
דילילידולאסתר המלכה 68 מודיעין
מנדי בר נדריס משה דיין 44מודיעין
שלומי עמרשבטי ישראל 24מודיעין
סמואל פסקרה מבצע יונתן 24מודיעין
שלומי וחן כהןמבצע יונתן 22מודיעין
רינה שמיר דונריוסף 79מודיעין
הראל עמיררב אלוף מרדכי מקלף 17מודיעין
אילן פארמבצע יונתן 24מודיעין
גרסיאלה פינקלמוטה גור 28
אברהם כהןהדקלמושב אודים
רמי דוייטשמושב בני ציון
ישראל אוזונוביץ'מושב בניה
עדנה נוימןמושב בניה
משה כחלוןמושב גבעתי
משה כחלון מושב גבעתי
רפת הבונים(לא הוגדר)מושב הבונים
אבי מסיקההשלושה 17מושב זייתן
נועם זיומושב חיבת ציון
אלון גץמושב חרב לאת
עוזי כהןמושב חרות
מיקי ישעיהויד פרוייקטיםמושב יד רמב"ם
נתן אזוב מושב ידיף
עובדיה צרפתימעלה הרימון 47מושב ינוב
יעל הפקות בע"ממושב מגשימים
רות ואליהו חייםהשחר 38מושב מזור
אברהם אלגמילמושב מצליח
רוטמן אנושמושב משמר איילון
טל טול משק 49מושב נווה מבטח
עומר מעמוד מושב ניר בנים
איתמר יעקוביהשחף 28מושב עזר
חברת עננהמושב עמיקם
יניב - עננה בע"מ מושב עמיקם
אורן בונדרמושב ריחן
דוד גורדוןמושב שדה יצחק
שלמה ברקמושב תלמי יוסף
איתמר כהןמוריה 37מושב תנובות
עובדיה זיויוקנעםמושבה
נורית מימוןהדס 5מושה גמזו
זילבורג  יצחקהגפן  62 מזכרת  בתיה
יצחק אהרונוביץ'אשל  21 ב' מזכרת בתיה
יורם פרימרמן יגאל אלון 8מזכרת בתיה
עליזה ואלישע מזרחיהיסמין 7 מזכרת בתיה
אלכס ולושיןארז 13מזכרת בתיה
שלמה רביב זמיר 13מזכרת בתיה
זלמן שוסטרהאורן 14 מזכרת בתיה
ד''ר זילברגהגפן 62 מזכרת בתיה
גידי זמירהרימון 8 מזכרת בתיה
אבלין ומשה לביאהרימון 6 מזכרת בתיה
איציק לוינחמה נאמן 12 ב'מזכרת בתיה
דוד ארגזזמיר 3מזכרת בתיה
הורביץ  אבי קנאים 6 מיתר
מיקי  וזהבהפרג  2מיתר
אבי לוגסיאירוס  11מיתר
יפה ויוסי ברזלאיציקלג 9מיתר
דני גספרצניפים 17מיתר
עמוס כהןממשית 26מיתר
גד ודניאלה שקדשובל 52מיתר
גיאן עדמוןעופרים 15מיתר
צביקה בן פורתדרך יתיר 107מיתר
דוד נוימןמיתר
דוד ודלית קודישרעים 1מיתר
ישראל פאר לביא  301מכבים
שלמה בזםהר רמון 697 מכבים
אבי שפיץהר רביד 619מכבים
דרור גבינוביץ'נחל לכיש 857מכבים
יואל ויעל ברוקנרנחל זויתן 820מכבים
דן וסולמה גזיתנחל דן 831מכבים
אילן פרינדלנדהר להבים 661מכבים
מורןנחל סער 774מכבים
משה יעקבמרגנית 63מכבים
דני פרידברג חןעגור 331מכבים
אמיר הויכבויםהרימון 112מכבים
שמעון הרץסייפן 51מכבים
א.ד-אר ניהול פרוייקטים בע"מאנפה 223מכבים
חגי גרידר הר רביד 618מכבים
משה אטיאסקיסוס 34 .מכבים מודיעין
רימון ליאוןהמפתח 33מכמורת
שרון קריאלנורית 33מתן
בר שטראוסנורית 31מתן
תמיר מעודדחבצלת 13מתן
אורן שחםכלנית 2 מתןמתן
אילן שלםנורית 5מתן
רוני מזרחיצור 4מתן
גד בן יאירכלנית 10מתן
רונן בן יהודה מור 35מתן
איתן בן ציוןחבצלת 74מתן
יאיר דורהדר 88מתן
חגי פולק ורד 7 מתן
דני שור חצב 10מתן
קרלוס לזמסנורית 34מתן
יפעת זמורהגפן 29מתן
חברת מירטקנהריה
נוגה סעודאיהחשמונאים 3נהריה
מימי  סמובסקיברקן 56נוה אפק ראש העין
משה אופרטשוהם  4נוה מונסון
קילון בע"מנוה צוף
דוד פרץנווה אילן
שובל אלירביבים 27נווה אפק  
רן קורטנווה ירק 72נווה ירק
טל טולגלשרנווה מבטח
שן גלשרמושב נווה מבטחנווה מבטח
שמואל רוטמן רימון 39נווה מונסון
נורית חן אריההדר 23נווה מונסון
קובי עפרוןספיר 12נווה מונסון
איריס גנוסר הפנינים 11 א'נווה מונסון
ציון סאסימוריה 27נוף איילון
איתן לויכוכב הים 63נופית
יורם וישליצקיהגליל 137נופית
מילי לופס נחל מירן 531/2נילי
כפיר קולפנחל נטוף 552נילי
רועי בן חורנחל מירון 526נילי
חנה ומשה רנדנחל מירון 547נילי
פונטיק שיווק בע'מאזה'תנילי
בטר מורדכינווה דקלים 10ניצן
מלון ניר עציוןניר עציון
אירית קלינרהאשל 6 ניר צבי
רז גרשטייןאיתן 9ניר צבי
יהודה רבינוביץ'צאלון 32ניר צבי
דוקטור צוקרהרימון 16ניר צבי
נחום פלדוןמגרש 148  נירית
ליאור הורביץגילבוע 21נירית
נחום פלדון גלבוע 147נירית
ציקו לוי- נטקר ע"מדגניה 6 נס ציונה
דויד חנןסחלב 9נס ציונה
זילברמן אלכס ודיאנההכרמל 13 א'נס ציונה
עיני סורליההנרקיס 3נס ציונה
איילת אפשטייןסחלב 28 א'נס ציונה
בני מנדל התבור 13נס ציונה
חיים ואודליה שרוןשושן 2נס ציונה
תמי סגלדבורנית 1נס ציונה
נתן יערידבורניתנס ציונה
אמיר נציר דבורנית 12נס ציונה
פינו צרויההיסמין 1נס ציונה
רמי שוחוטוביץ'נורדאו 2נס ציונה
שרה ואיציק נבוןכרכום 6 א'נס ציונה
צ'יקו לוי דגניה 6נס ציונה 
רמי שוחטוביץרמז 32נס ציונה 
גדעון שרב הכרמל 7 א'נס ציונה 
עמית ק.ד בע''מחוות אלנבינצר סרני
גבאי יזמית בע''מנריה
יצחק מיטלמןהמסילה 22נשר
גרגו אלוןהחצבים 19 נתניה
גבי ארביבאדמונית 17/אנתניה
יצחק גוטהיילפהורדים 9נתניה
אני נבוהברוש 1נתניה
יצחק גוטהילףורדים 9נתניה
אגסים בע''מאורניםסביון
אגסים בע''מאורנים 6סביון
יהודית רובנשטייןהר דפנה 55סביון
מירים הירשברגהארז  18  עומר
עופרה ואברהם מרישערבה 3עומר
נעמי שררותם 36 א' עומר
דוד ושרגית גרינברגתמר 39 עומר
רונן גוטמןמשעול סיסם 5עומר
פאו פיגרסתמר 21עומר
עמיקם לוין ערבה 6עומר
עציון עמירתמר 29 א'עומר
אייל חדדעדעד 5עומר
אידחק וורדנבו ערבה 25עומר
דינה גינזבורגאשל 74עומר
מכללת רמת ביטחותהגת 1עומר
אבי טוב ישראלאשוח 7עומר
יואב שרונייערה 5 עומר
אלכס צחנסקיציפורן 12עומר
אלכס צ'חנסקיציפורן 12עומר
מיכאל גרץ אשל 42עומר
צחי ורוןפילפלון 17עומר
יוני כהןפקאן 13 ב'עפולה
פייפר אפרייםקרנשטיין 38עפולה
שי שוחטהארז 10עץ אפריים
בני דוידורהזית 9עשרת
נעמי ומנדי לביאהזית7 עשרת
מיקי שפורן גבעת הברכות 22עתלית
סיגל וארז יער הסלע 16עתלית
גדעון  ברגמןעצמאות 15פרדס חנה
יורם פומרהזית 15פרדס חנה
גבי סטוליארשחף 17פרדס חנה 
סגלוביץ עבודות עפר ופיתוח בע'מהמושב 33פרדס חנה כרכור
גיל ודורית חליפהרמז 47פרדסיה
מוריס  אטיאסהרמבם  25פרדסיה
זאב פניניהתדהר 5פרדסיה
בני הרשקוביץ'הזית 6פרדסיה
עמוס כהןהזית 8פרדסיה
דורון פרץהתהדר 16פרדסיה
נתן סנדלרשקמה 31פרדסיה
איתי שרקוןהאלה 50פרדסיה
בר סהר יזום והשבעות בע''מהתות 5פרדסים
יוסי שמשבן-עזר 5פתח-תקוה
ווטמרקטנחשון 26פתח תקוה
איציק אוחנהחובבי ציון 31פתח תקוה
מאירי ובניו בע''מהאתרוג 3פתח תקוה
ע''י הנדסת מים בע''מעמל 41פתח תקווה
נגריית ארגד גליס 18פתח תקווה
ע.י.הנדסת מים בע'מעמל 41פתח תקווה
מייל שאול מהנדסים ןיוצים בע'מסטרומה 5פתח תקווה
ישראל קליפר הוברנית מרגלית 15פתח תקווה 
ז'אן בר טלברק 18צהלה ת"א 
גיל גרבשחרוב 162צופים
בני פוזיןכרכום 8צור הדסה
מריו גולדפרידלבנים 36 צור יגאל
דיאנה לייקיןעמק דותן 14צור יגאל
נועה ורנן כהן אורגדשורק 22 צור יגאל
יעקב ללזריכרמל 59צור יגאל
טראוב יהודה וניצהשקד 43צור יגאל
מאיר עובדיהאבני חן 12צור יגאל
סמדר ויגאל בר אילןברוש 14צור יגאל
ראובן שגב נוף ערים 138צור יגאל
יואל וענת נדג'רהכרמל 56צור יגאל
דוד לביא קידוחים בע''מקורנית 32צור יגאל
דן וברכה אלינגראבני החושן 1צור יגאל
יואב הדס הדרור 26צור יגאל
רוני לוישקד 9צור יגאל
חנוך אליאבשקד 38צור יגאל
יוסי בולביקבזק 22צור יגאל
גבריאלה דניאליכרמל 43צור יגאל
כצליה בע''מ כרמל 1צור יגאל
בן צב יאירלבנים 48צור יגאל
שאבי שמעוןדרור 14צור יגאל
נתן גלוקליבנים 23צור יגאל
ענבל סגלשורק 40 צור יגאל
רוני שמוליביץאנקור 5צור יגאל
תמיר ערןנוף הרים 172צור יגאל
יוסף זומרשטייןברקת 26צור יגאל
ליאור אבניהברוש 6 צורן
יריב טלפירהאיריס 33צורן
רונן אבידוראילנות 49צורן
דרור אבישרההדס 11צורן
מיכאל בוז'קוב האילנות 113צורן
אורית ואמיר בן אליעזרהאילנות 7 צורן
כרמית ואבי שורצורן
איילת זפיןהלילך 1צורן
רפאל אייל הדפנה 29צורן
יריב ניב דרך לב השרון 19צורן
רוזנפלדצורן
תומר דקלהסחלב 12צורן
סלע שיהנירית 6צורן
צביקה ברמןהגפן 15צורן
נגה ואורי אריאליהזית 19צורן
דן יעקביהסביונים 7צורן
ירון כהן שיקמה 29 א'צורן
יוסי דורון - ניהול פרוייקטים האלן 48צורן
עדי ישי בריןהאילן 49צורן
ורדה שלייהפקאן 29צורן
ניו דיזיין גרפיקס בע״מ.נוף הגולן 12/2צפת
ניו דיזיין גרפיקס בע״מ.נוף הגולן 12/2צפת
חיים זיוהגולן 20קדימה
שלמה יניבהאשכולית 2קדימה
יגאל גולןהחסידה 11על 7קדימה 
זאב ושרה רוטהגפנים 4קדימה 
יוסי כהןהכלנית 524קדרון
רן רונןקיבוץ בית אורן
סלי שליוקיבוץ גבעת ח''ס מאוחד
רביד פזד.נ המובילקיבוץ הרדוף
מורדכי בינרבאוםקיבוץ חפציבה
תמר שלם קיבוץ יגור
ברגר חיים קיבוץ מעברות קיבוץ מעברות 
דורון אשד אחזקותקיבוץ מעיין דבי
עודד ארקין. רפת קדם(לא הוגדר)קיבוץ משואות יצחק
רפת קדם אגש'ח בע'מ(לא הוגדר)קיבוץ משואות יצחק
מעדנות שדרות בע"מגבי בוזגלוקיבוץ ניר עם
אייל גולדברגרבדיםקיבוץ רבדים
בר לב 15קריית אונו
אמיר ונגהר תבור 1קריית אונו
עופר וליאורה אלדסהאורן 65 קריית אתא
אריה בן שמעוןאסא 29קריית גת
יובל הילההאשכולית 1קריית גת
דנגוט דבחפציבה 37קריית חיים
שרית הירשהורןיערה 56קריית טבעון
אורן בן אוןקקל 8ד'קריית טבעון
אופק יצחק שכון אלהקריית טבעון
עמית אברהמימורן 15קריית טבעון
גדי שוסטרגולומב 15קריית טבעון
גלאון שמחה שמחה דיין 2/5קריית טבעון
יותם ורדגולומב 18קריית טבעון
אבישי ברנסקינרקיסים 41קריית טבעון
ירין רוזנפלד הכהןכלניות 19קריית טבעון
אליעזר לרטנשטןהכרמל 11קריית טבעון
אפי איונירמשה דיין 5/8קריית טבעון
ריטה ומיכאל אלעדהעמק 11קריית טבעון
דן ואתי ביטוןהעמק 21קריית טבעון
גבי לנדאויצחק שדה 14 א'קריית טבעון
חניתה קדלמןהרצל 44 קריית טבעון
אורי טלררמז 3 קריית טבעון
אורי טלררמז 3 קריית טבעון
יאיר טלפרן הכלניות 19א'קריית טבעון
עידן פורת הרימונים 25קריית טבעון
אורלי ועופר יוסףהגפן 26קריית עקרון
מוסך טל חבצלת 19קריית עקרון
בן עמי ישראלשטרן  70קרית אונו
כרמל בן צבישטרן 70 קרית אונו
יניב לבוטוןמגריט  2ב'קרית אתא
דורון ואילנית יובלהאורן 72קרית אתא
חיים הבלראורן 40קרית אתא
שרית יעקב אורן 78קרית אתא
רוני שוורץאורן 119קרית אתא
אריה בן שמעוןאסא 29 קרית גת
לנה טימולוזניעין נטפים 8קרית גת
רונית כרמיהקיבוצים 8קרית חיים
שעיה הונרובהאורנים 26קרית טבעון
יערה ואיתי דרומיהבונים  25קרית טבעון
מיכה דודרקפות 9 א' קרית טבעון
פיטדר טילסהחורש 7קרית טבעון
ניסן צורשיכון אלה 6א'קרית טבעון
אמנון ירדנאיזבולון 7קרית טבעון
ישעיהו הלפריןמעלה אבשלום 24קרית טבעון
שמעון סבחמעלה אבשלום 24קרית טבעון
איתמר עופריהחורש 46קרית טבעון
אורן בראוןק'קל 8קרית טבעון
אלפרן יאיר ורוניתכלניות 19קרית טיבעון
צהבי דוביצקיאלונים 62קרית טיבעון
נגה ורובי כרמלהבונים 24קרית טיבעון
נעמי וגדי בר יוסףאורנים 22 קרית טיבעון
ניסן צורשיכון אלה 6א'קרית טיבעון
אביבה סלעיהודה הנשיא 36קרית טיבעון
אלברטו לנדאויצחק רבין 34קרית טיבעון
תומר ואילאיל שם טוביצחק שדה 50קרית טיבעון
עופר בן אוליאלהזית 37קרית עקרון
זכריה בר חיהגבורה 9קרני שומרון
אשר  שרנראיילון 120ראש העין
עזרה נעים איילון 87ראש העין
מישאל חביבהלבונה 11ראש העין
יוסי לקס איילון 61ראש העין
דוד זוהריטללים 13ראש העין
מורן דניאלהפרחים 9ראש העין
אסי שביטאיריס 7  גבעת טלראש העין
עזרא נעיםאיילון  87 נוה אפקראש העין
אלי שובלרביבים 27 נוה אפקראש העין
סמי כהןפולג 94 נוה אפקראש העין
צפריר ואיה פלמןשורק 3 גבעת טל ראש העין
איתן לויהאילנות 34 גבעת טלראש העין
מוטי ולצ'נסקילכיש 14 גבעת טלראש העין
יוסי בן ענתהעליה 19 נוה אפקראש העין
שלמה פכטאורן 6 גבעת טלראש העין
יום טוב אזובלהשרון 2  גבעת טלראש העין
נחמיה אבנרברקן 34 נוה אפקראש העין
אבנר דבש ירדן 38 נוה אפקראש העין
סטנלי נגריההמלאכה 6 פארק סיבלראש העין
עופר ודליה גמריאן בזלת 71ראש העין
גינסברג אביעדאיילון 85ראש העין
לזרוביץ' מרים וישיעהודרגות 17ראש העין
ולנשטיין שלומית ה באייר95ראש העין
רון רגבים איילון 43ראש העין
גיא כהןאילון 114ראש העין
ניסים אלפסיהחצב 4ראש העין
ברוך איזוןגרניט 7ראש העין
אריה אורןהתאנה 8ראש העין
דוד רשףעדולם 7ראש העין
יהודיתקהלני הגפן 11ראש העין
שמעון גוטקיןבזלת 37ראש העין
אופירה שמואלרביבים 81ראש העין
עמוס נחוםזוהר 35ראש העין
בועז פרידמןיהודה 4ראש העין
מזי ויורן ניסנירביבים 117ראש העין
עליזה עובדיהשקד 3ראש העין
נעמי ויוסי ארזיהבשור 20ראש העין
גיל שפיראהפרחים 25ראש העין
אורנה רימרהדס 9ראש העין
שאולי כצנלסוןנשר 5ראש העין
סגל שמואלצאלון 12ראש העין
נחום ומניה הגרירגזי 4 ראש העין
עמי הלברסברגצייה 8ראש העין
הרצל אזרד עירית 34ראש העין
דובי סגלאיילון 118ראש העין
מלבר לימור ועופריהודה 7ראש העין
שלמה פרט אורן 6 ראש העין
מאיר הנדסת איוורור בע"מהעבודה 7 ראש העין
ד"ר רגב עמיתאתרוג 27ראש העין
ד"ר רגב עמיתאתרוג 28ראש העין
סמדר שריד דרגות 16 ראש העין
שתית אוסנת דרגות 10ראש העין
אבינועם לם אילנות 14 ראש העין
לזרוביץ מרים וישיעהודרגות 17ראש העין
הרצל אזרדעירית 34ראש העין
רוברט קראמקהבשור 19ראש העין
זהבה בראילובסקיגזית 16ראש העין
יוסי רוטבננדאירוח כפריראש פינה
ישראל ומירית גרובראיינשטיין 11ראשון לציון
סלטי משנייעקב כהן 2ראשון לציון
שלום יפתבארי 5ראשון לציון
אורי מדליםסחלב ראשון לציון
רוני קוברטוסקיהפרדס הראשון 21ראשון לציון
אסתי ואריה דנוןהפרדס הראשון 23ראשון לציון
שמעון לויהערמון 21ראשון לציון
הירש דגמיםגרוזנברג 4ראשון לציון
ישראל גרובראיינשטין 11 ראשון לציון
דרור מגרהבנים 6ראשון לציון
פנחס צרויההחצב 39ראשון לציון
דוד שמאלנורדאו 90ראשון לציון
איציק גל אלקטריקבן לילו 4 ראשון לציון
דוד פוגרבינסקימבצע חורב 47ראשון לציון
ארגד רהוט בהזמנה דני נייזובההגנה 40ראשון לציון
יצחק כהןהשומרים 12רחובות
ברנשטיין יעקביהושע בן חנניה 73רחובות
אבי בןהגליל 24רחובות
אלקטרופוינט בע''מבורכוב 14רחובות
אורנה ברנשטייןהחרצית 20רחובות
גדי כהןהכלניות 1רחובות
ענת ושמעון לביאהברוש 5רחובות
דוד כתרהגאונים 9רחובות
אורון נכסים בע'מהגר'א 11רחובות
יעקב טובולפינסקר 4רחובות
צבי רון הנדסה ושמאות מקרקעין בע'מהגר'א 11רחובות
לאה ויעקב שדהלוסטרניק 14רחובות
גיל - " סטטוס "הכפר 1רישפון
פבל סטסיןמרגנית 8רכסים
מרינה ואלכס שרמןאפרייט 10/6רמלה
יואל שינבוייםחגי 17רמת גן
יעל אקוניסקרייתי 1רמת גן
עודד  שנירוקח  112רמת גן
יעקב לויביאליק 49 רמת גן
אבי פנחססן מרטין 17רמת גן
מנחם בן יעקבמחץ ידרמת גן
אורי אשכנזישדה 34רמת גן
גד קומפיוטר סטיילינגדקר 7רמת גן
אקוניס אילקרייתי 1 רמת גן
עמידור שלסקירוקח 98רמת גן
ירון פריגתהראה 168רמת גן 
שלום דסקלהוכמנית 6רמת הפעל
רובי קשר אוראוסישקין 9רמת השרון
ד"ר עופר סרנההפלמ"ח 20רמת השרון
רובי קשר אוראוסישקין 9רמת השרון
ברנע מיכאל ולימורשבטי ישראל 27רמת השרון
 קריפטון בע''מהכפר הירוקרמת השרון
גבי זליקסוןלמרחב 14רמת השרון
חיים הירשמןלמרחב 5רמת השרון
מאיר אלקיסאני מאמין 9רמת השרון
נתי רוזנבלוםלמרחב 4 רמת השרון
חיים הירשמןלמרחב 5רמת השרון
ענת גזיתהחרוב 11רמת השרון
ג'ורג' במבילההשקמה 33רמת ישי
נועם מילשטייןעירית 20/1רמת ישי
זוהר ניהול פרוייקטיםמורד הצבעוני 7רמת ישי
שי שמואלהדקל 5רמת ישי
אלרון מרכז שמיעה הדקל 4רמת ישי
אריק בלוטרייךמעלה השקמה 18רמת ישי
שלמה מולקמשק 46רנתייה
שמשון עובדיהשוהם 5רעות
אבי ברמןלילך 25רעות
אריאלי שאול תאנה 23 רעות
רז פלגמרים 20רעות
גבי שי אי אסאייטיסחלב 29רעות
טי-קיוב בע''מ אלדד טאובטופז 11רעות
אחים שחםהמלאכה 12רעננה
מירלה ודוד וידרברנדיס 48רעננה
אחיםשחםרעננה
אבינועם גרברהמחתרות 14רעננה
רון אביביעקב חזן 12רעננה
ד''ר שפיגלרגורדון 35רעננה
וייס שמואלקרן היסוד 39רעננה
קובי בכרגונן שמואל 18רעננה
יניב אריאליריינס 8 רעננה
אפריים וכטלהגפן 20 רעננה
דוד דוטמןרמח''ל 14 ד'רעננה
רמי מיטלמןרמבם 49רעננה 
אמיל זפרניהקוצרים 319שדמה
משה ראובניהמכבים 8שדרות
אבירם יעקבלכיש 23שוהם
דורון  רוההתבור  90 שוהם
דורון וטל צורלכיש 159שוהם
יעל גורןחושן  17שוהם
מרום מוטישגיא 47שוהם
אלעזר מוטיתבור 25שוהם
דנה  שלותבור 152שוהם
שלמה יונגרבושמת 61שוהם
אור להטמכבים  57 שוהם
יעל  חדדבשמת 6שוהם
רן ראובניבשמת 46שוהם
יהודית ורפי זיבנברגלכיש 170שוהם
מני רצקרנורית 40שוהם
ארטישק בנויהלום 7שוהם
ברטו אלילשם 30שוהם
אהרון נווהבזלת 24שוהם
גבי כהןהבשור 8שוהם
חיים כץשגיא 20 שוהם
שחר גילבשמת 49שוהם
יעקבתרשיש 72שוהם
רות גולדברגספיר 18שוהם
אייל רוזיןהבשור 114שוהם
מיכל ואילן רונןבשמת 82שוהם
חיליק אורוןהבשור 6 שוהם
רחל ועזרא פריבשלשם 21שוהם
רחל שפיגלהירדן 15שוהם
מיקוד יועדים בע''ממודיעים 7שוהם
דניאלקדם 184שוהם
סטודיו לאימונים אישייםהבשור 105שוהם
מאיר עזיזיאן טופז 12שוהם
מינה גולדשטייןיהלום 7 שוהם
סיגל ואשר נגרהדור 1שוהם
ליאור הולצמןהסלע 3שוהם
הולצמן ליאורהסלע 3שוהם
דני הולצמן משטבים רפואים בע'מהסלע 3שוהם
איתמר מלצקיהבשור 153שוהם
חיים כץשגיא 20שוהם
עוז עובדיבזלת 18שוהם
חדווה גולדמןלכיש 168שוהם
אליעזר לויבושמת 71שוהם
ניסים כהןמודיעים 67שוהם
פיני נגרמושב שכניהשכניה 
יוסי פרנקודן 16שערי תקווה
רז משהדגניה 5שערי תקווה
אבי מוריהלום 89שערי תקווה
יניב גדקהאביבים 12שערי תקווה
שולי פלינט יהלום 89שערי תקווה 
נאות מונטיפיורי בע"מבית-הילל 22ת"א
פרופסור דודעלומים 40תל אביב
משה נחמיאסרבדים 7תל אביב
מיכל דקנרהתאנה 7תל אביב
עדי ליןמוהליבר 8תל אביב
רמי תםאלדד הדני 5תל אביב
פרמינס סוענות לביטוחאלנבי 120תל אביב
ענת וזיו נירארטגלס 13תל אביב
א.אורן הפקות דפוס בע'משדרות רוטשילד 109תל אביב
צבי מצגרקהילת סופיה 21תל אביב
איימזגןנס ציונה 9תל אביב
מו-טקמרינהתל אביב
אווה רמוןקק'ל 101תל אביב
ניר בלכמןדליה 2תל מונד
פרדי דואניס הפרדס 72תל מונד
איתי שורב היהלום4  תל מונד
ענת וסטיבן איתןההדס 21תל מונד
דוד ומיכלהופשטיין 30תל מונד
גוסטבו מקסיקהאנפה 21תל מונד
זמיר  דודהברוש 5תמרת
ארז ועדה רביבמושב חיבת ציון