רשימת לקוחות

 

רשימת לקוחות

לפי ישובים

שם הלקוח

כתובת

עיר - ישוב

תמיר לוי

 

אביטל

אילן כהנה

הסערון  13

אבן יהודה

גל בריק

אורן  17

אבן יהודה

עלית קראוס

קיבוץ גלויות 49

אבן יהודה

שור אתי

קיבוץ גלויות 49

אבן יהודה

קובי אלי

העצמאות 157

אבן יהודה

יצחק יחזקאל

תירוש 12

אבן יהודה

נטע וגיא בראונשטיין

הנופר 6

אבן יהודה

אלי בר

האגס 11

אבן יהודה

מחל משאבות בע''מ

הינזמים 13

אור יהודה

אלכסנדרי קולסניקוב

הרימון 33

אור עקיבא

אלכס ינדינר

התאנה 4

אור עקיבא

אליהו- תעשיות פלסטיק

הדס  7

אור עקיבה

רפי צרויה

הדס 1

אורנית

אופיר הלמן

הדס 21

אורנית

ערן ליפין

 הסייפן 3

אורנית

מאיר הס

אלון 51

אורנית

עופר בן נון

כלבנית 17

אורנית

בוריס פלדמן

 

אורנית

גד הור

רותם 4

אורנית

אבי משה

התלתן 6

אורנית

אסף לוי

צאלון 7

אורנית

דרור סבו

האתרוג 6

אורנית

מולטי קונספט

האורן 56

אורנית

אורק משה וורה

ההדס 37

אורנית

עדי ודב לוין

ההדס 37

אורנית

קוגן שלמה

הזית 29א'

אורנית

ליאור גרנוט

החרדית 8

אורנית

שוקי רוזנפלד שיווק

לוע הארי 33

אורנית

יוסי זוהר

הירקון 13 ב'

אורנית

יניב בביוף

התדהר 1ב'

אורנית

תומר זלצר

הארבל 24

אורנית

אפריים לשם

ההרדוף 5

אורנית

אמנון ולנשטיין

ירושלים 133

אזור

יצחק אלון

אחד העם 16

אזור

אור 87 - יובל ומאיה

 

אילת

אור 87 - יובל ומאיה

 

אילת

כלבו יוש בע''מ

מרכז יעלים

אילת

ראש חשמל

 

אילת

נדב מדר

סביון 6

אליכין

מיכאל תבור

כלנית 1

אלפי מנשה

תומר

סנונית 11

אלפי מנשה

יסעור

סנונית 5

אלפי מנשה

מרקוביץ' בועז

פולג 29

אלפי מנשה

שרגא לנדשפט

צבעוני 6

אלפי מנשה

אבי שחף

צופית 8

אלפי מנשה

מישאל בירנד

שגיא 19

אלפי מנשה

נירו וליר ייעוץ בע''מ

מירון 4

אלפי מנשה

אגמון זהבה ומוטי

כרכורים 30

אלפי מנשה

אורי ברנדט

גלבוע 108

אלפי מנשה

רפד רות

חרוב 7

אלפי מנשה

צביקה שפילמן

מגדל הלבנון 17

אלקנה

ליאוניד גנוסין

הערבה 18/2

אריאל

אלכס ואילנה וייטברווס

דן 4/2

אריאל

שלום הררי ורוזוטי גולדשמיט

הרב ריינס 5

אשדוד

שוקי גולד

העבודה 7

אשדוד

סלקמון חנן

המשקיף 5

אשדוד

אלמוג גיורא

אבשלום 8 ב'

אשקלון

סטפין לב

אופירה 37

אשקלון

דניאל חדד

ישיעהו 27

אשקלון

סאמי הראל

הדרור 96

אשקלון

ד''ר גרו רוברט

העצמאות 18

אשקלון

שלמה פרבר

צבר 2

אשקלון

משה תורג'מן

ים סוף 2

אשקלון

דוד סימן טוב

ביכורי ענבים 8

אשקלון

סולר גרין

ז'בוטינסקי 168

ב''ב

שרגה  אופיר

הזמיר  35

באר יעקב

שלום הרום

היסמין  3

באר יעקב

גבי מזוז

אבן שושון -54

באר שבע

סמי  רחמן

בלוך  30

באר שבע

יורם  גולני

משעול חפר 1

באר שבע

כרמי  עוזי

עבדת  64

באר שבע

קלמנוביץ' אהרון

משעול גבעון 29

באר שבע

אבי וענת טויטו

שלמה צבי רן 17 רמות

באר שבע

חדד משה

סעדיה גאון 11

באר שבע

אתי ליזטו בע''מ

הגאולים 8/2

באר שבע

נינה ועמירם כספי

חזקיהו 4

באר שבע

יוסי שאולי

גבריאל לילמן 5

באר שבע

שלום יהושע

האז 16

באר שבע

אנטולי גלפריו

אלכסנדר זרחון 20

באר שבע

יעקב חזן

ורז 18

באר שבע

מרק אופוסלקי

רנה קסן 39

באר שבע

מנחם סופר

מכס בורן 29

באר שבע

שוש מיזינסקי

בר כוכבא 12

באר שבע

יניב ואפרת דמרי

כלנית 108

באר שבע

ס.פ אינסטלציה וצנרת

אביאס אסר 18

באר שבע

יורם שפירא

גרשום שלום 25

באר שבע

איציק חליו

מורדי הגטאות 48

באר שבע

מנחם סופר

מגס בורן 29

באר שבע

פנחס אלבז

יוסף בנטאוף 2

באר שבע

אייל חיים

זבולון המר 25

באר שבע

נדב אנקר

זבולון המר 33

באר שבע

אלכס אברמוביץ

ערבה 143

בית אריה

דורון לוז

הגפן 198

בית גמליאל

ניצן קציר פיזוטרפיה

 

בית זייד

דורון משק קציר

 

בית זייד

אריאל כהן

הזיתים 84

בית זית

שי נהרי

חבצלת 36

בית חפר

גיל אמזלג

דוכיפת 11

בית חפר

תומר ואמיר פלד

חצב 12

בית חפר

נדב ושרון בירן

 

בית חרות

רונית ויפית בית קמה בע''מ

ארומה

בית קמה

שימעון סעדון

השבעה 23

בית שמש

בית כנסת עץ החיים

החרובים 8

בית שמש

תמרי גיא

החיטה 129

בן  שמן

גיל שיר ניב

ארבל 7

בני דרור

לרון פז

הרדוף 6

בני דרור

יותם גרון

בני ציון

בני ציון

שמיר חנן ודבורה

ר'ח הגיא

בנימינה

גבי- שיפוצי המושבה

ת"ד 182

בנימינה

גבי- שיפוצי המושבה

 

בנימינה

אריאל ואפרת קורן

הנשר 18

בנימינה

בת שבע שאנן

הנשר 9

בנימינה

ליאור ויפעת גל

הנשר 4 א'

בנימינה

ידיד בר גיורא

הנשר 4 ג'

בנימינה

אבי רוסקוב

הדקל 19

בנימינה

תמר נווה

היין 3

בנימינה

לימור רוטיץ

הנשר 19

בנימינה

משה לוי

הציפורן 11

בנימינה

איב אטל

הופמן 15

בנימינה

סידהרטא

החורש 31

בנימינה

גבי

הנציב 15

בנימינה

אהרון זיידמן

דוכיפת  10

בת  חפר

זהר אגמון

גמלא 31

בת חפר

רוברט קארמק

הבשור 19

גבעת טל ראש העין

יעקב  אמילי

סתונית  8

גבעת טל ראש העין

זמירה ואייל אלפרט

מושב

גבעת נילי

עופר דן

הלבונה 6

גבעת עדה

ערן עמיר

הלבונה  1 א'

גבעת עדה

ערן גאנז

הלבונה 5א'

גבעת עדה

ברוק סבן

הרצוג 14

גבעת שמואל

שמואל קינברג

הנדיב 45

גבעתיים

דוד זמיר

 

גגן

איתי פלור

ליבוביץ'  16

גדרה

יצחק ישראלי

דקל 1\10

גדרה

אמיר קרייטר

קטלב 17

גדרה

חורש רות

רמז 9

גדרה

פישבן אליעזר ורחל

ליבוביץ 15

גדרה

ניב בן מרדכי

שרה סיגלביץ' 18 

גדרה

אברהם

דיקרמן 10

גדרה

יוני מנדל

צוקרמן 8

גדרה

הדס נרגאון

אודם 5

גדרה

אילת ויצחק ישראלי

נחל עדה 2

גדרה

שחר הכספי

מוסינזון 18 א'

גדרה

רותי יונה

פינס 51

גדרה

יצחק מייצר

דב מלר 6

גדרה

אלי גלבוע

אתרוג 5

גדרה

שנהר יובל ואמירה

רבי מלובביץ' 6

גדרה

דעת הדרכות

מלר 18

גדרה

דליה ועמנואל

זבוטינסקי 17

גדרה

מוטי קליין

דוכיפת 20

גדרה

מקסים לווין

נחל קידרון 8

גדרה

סימה ויטמן

סתוונית 1

גינות הדר-נורדיה

עלמא די בע''מ

הדס 7

גמזו

חיה ודב גרודנץ

החרוב 18/1

גן-יבנה

דניאל ודינה כהן

אלכסנדר 7

גן-יבנה

ליפ ערן ושלי

 

גן יאשיה

אבי פלור

הרימון 6

גן יבנה

אלי יחזקאל

אחד העם 8

גן יבנה

שלום פרגל

אחד העם 10

גן יבנה

רוחמה ואבי אילוז

אחד העם 6 על1

גן יבנה

שלום פרגל

אחד העם 2/10

גן יבנה

ירון גורביץ

מודיעין 5/3

גן יבנה

אדם הנדסה

קותיאל אדם 42

גן יבנה

דימה זיו

השעורה 16

גן יבנה

ש.ל עיצובים

העצמאות 37

גן יבנה

יצחק עזרן

מתתיהו 22

גן יבנה

ריינינג מיקי

נתן אלתרמן 14/4

גן יבנה

עלי ודביה פרידר

שורק 3

גן יבנה

רות כץ

ההדרים 20

גן יבנה

אלון ודנה רפאל

דרך קנדה 65

גן יבנה

ד''ר טייגר

המורג 4

גן יבנה

עודד דגן

דרך קנדה 45

גן יבנה

אליהב חתוכה

הקציר 4

גן יבנה

ע.מ טכנולוגיות בע"מ

שלמה המלך 274

גן יבנה

בידה דומינו

סתונית 4

גנות הדר

עמית בן דוד

השושנים 6

גנות הדר

אלברט בן גיגי

השושנים 8

גנות הדר

שי לב נאור שמאות מקרקעין

סמטת הצבעוני 11

גנות הדר

אורן עטיא

סמטת הבושמת 5

גנות הדר

אורי גולן

 

גני הדר

רוני ייסברג

המתנחלים 7

גני יהודה

מיכל ויוש טפרברג אויקאוה

קדושי השואה 4 א'

גני תיקווה

הינדה לקשטיין

הנחל 17

גני תקווה

נגל זהבה

הנחל 15

גני תקווה

גיא גולן

הר סיני 9 אי

גני תקווה

יוסי בן צבי

גבעון 42

גני תקווה

אלי וינר

הרי ירושלים 2

גני תקווה

דוד דשן

דוד דשן

דולב

רפי גבסו

הזית 4

דור משה

אלעד בהט קיווי יעוץ

התאנה 4

דור משה

קליקר שמעון ופלורי

סחלבן החורש 44

דימונה

משה שלמה

אשחר 15

דימונה

שרון לאופר

דבורה 2

הוד השרון

יוסי  ציגלר

ישורון  57

הוד השרון

שלום-גרניט מע'

שנת היובל  61

הוד השרון

גוטליב שמואל

הארבל 4

הוד השרון

ארד והילה לוי

לב השכונה 6

הוד השרון

סמדר ויורם אהרוני

חיים לסקוב 8

הוד השרון

ארז בירן

השושנים 3

הוד השרון

טליס בע''מ

 

הוד השרון

עמית ורדי

בן גוריון 50

הוד השרון

ארז עבודות חשמל

מבצע קדש 4

הוד השרון

דוד עצמון

פדויים 29

הוד השרון

דוד ואנדריאה כץ

הורד 6 א'

הוד השרון

אילן אמיר

ההסתדרות 27

הוד השרון

תמיר מטוס

משה שרת 9א'

הוד השרון

נאווה מאור

טופז 14

הוד השרון

דוד פריזט

נחל קנה 1

הוד השרון

ירדנה בלוק

מבוא הדס 13

הר אדר

ליאורה ויעקב גרטן

ההגנה 54

הרצליה

שמואל קלנגר

ההגנה 54

הרצליה

שירה ורפי  הירש

אבנר 12

הרצליה

שי כהן

שזר 43

הרצליה פיתוח

אליעזר זהר

החצב 9

זיכרון יעקב

אירית אפשטיין

העצמאות 36א'

זיכרון יעקב

רמי לאופר

השופטים 9

זכרון-יעקב

פדרו ארז

יהלום 6

זכרון יעקב

שלמה כרמל

ברקת 7 א'

זכרון יעקב

דורון הורביץ

יהלום  29

זכרון יעקב

אילנה יחזקאל

וינגט 2

זכרון יעקב

צביקה ברששת

החצב 42

זכרון יעקב

קרן צבי

הרצל 68

זכרון יעקב

נועם סורק

הנוטרים 15

זכרון יעקב

דחי נווה הנדסה ג.ג בע''מ

העצמאות 5

זכרון יעקב

אלון רוטמן

מלאכי ישראל 1ב'

זכרון יעקב

שלומית שניר

סתוונית 17

זכרון יעקב

אהרון רואי

הרקפת 4

זכרון יעקב

שלמה בר און

אשכול 20

זכרון יעקב

אלון פישל-בן דור

הזית 18

זכרון יעקב

אייל כהן

ברקת 51

זכרון יעקב

יורם שחם

וינגייט 12

זכרון יעקב

עידית הוד

וינגייט 12 א'

זכרון יעקב

ארז יעל ואלון

ספיר 2 ב'

זכרון יעקב

עמי שניינר

ספיר 2

זכרון יעקב

צביקה כץ

השיטה 27

זכרון יעקב

משה אדם

יהלום 2

זכרון יעקב

יעל ומוטי דותן

וינגייט 14 א'

זכרון יעקב

ישראל רונן

ספיר 26 א'

זכרון יעקב

מיקי ורות אלמור

ספיר 27

זכרון יעקב

לארי בג'יו

התומר 19

זכרון יעקב

שי ואירית בארד

ברקת 4

זכרון יעקב

עודד גלבוע

וינגייט 7

זכרון יעקב

יעקב בכר

ספיר 31

זכרון יעקב

אלכס ברנזון

הנוטרים 20

זכרון יעקב

דן צור

וינגייט 34 ב'

זכרון יעקב

מיכל ודורון אופיר

ברקת 33

זכרון יעקב

מוטי אסף

יהלום 10

זכרון יעקב

ידיד קובצקי

הנוטרים 18

זכרון יעקב

חיים ברגר

הערבה 2/1

זכרון יעקב

אריה רביד

השומר 59א'

זכרון יעקב

ינון איתי

ספיר 20א'

זכרון יעקב

ברטור שאול

תש''ח 21

זכרון יעקב

פרת צרנוצקי

התאנה 11

זכרון יעקב

שרית דוטייש

אגוז 19

זכרון יעקב

זיו באום

רבקה 15

זכרון יעקב

גונקטינג דוט בע"מ

היסמין 28

זכרון יעקב

איתן הוד

הנרקיס 7

זכרון יעקב

בני ועמליה גרצר

 

חד נס רמת הגולן

חיים מכלוף

יצחק רבין 34

חדרה

אבי וולפברג

מבצע נחשון 2

חדרה

אסף  חומסקי

האדמונית 2

חדרה

אתגר השכלה בע''מ

כ''ט בנובמבר 17

חדרה

אלון שינברג

שועל שמשון

חדרה

מירון רוזניב

אוסישקין 1

חדרה

שרה כנעני

אפשטיין 24

חדרה

יוסי

לחי 5

חדרה

מאור איטום

נהלל 4

חדרה

עופרה שרון

הארז 22

חולון

יגאל ודונה יפה

בורוכוב 11

חולון

דפוס שביט

הסדנא 19

חולון

דפוס שביט

הסדנא 19

חולון

דפוס שביט

הסדנא 19

חולון

דפוס שביט

הסדנא 19

חולון

סגל אלעזר

יעקב כהן 5

חורש

יאיר אלפרן

כלניות 19

טבעון

שושנה ומשה כצנלסון

הדגנית 30

טבעון

אריאל צינרמן

הבונים 57

טבעון

נעמי וגדי בר יוסף

אורנים 22

טיבעון

דורית ישראלי

קקל 47

טיבעון

שגי טל

סמטת החרוב 3

טיבעון

סיגל ועופר מיארה

צאלון 17

יבנה

שמעון בן מימון

גלית  44 

יבנה

צדוק יצחק

רותם 15

יבנה

משה באומגרטן

קורנית 66

יבנה

רפי פלד

סיגל 20

יבנה

דובק שמואל

קורנית 18

יבנה

ארז אפרתי

לימון 5

יבנה

בן יצחק יצחק

יערה 4

יבנה

משה וברכה שטרום

יקינטון  25

יבנה

אילנה מוניה

ערמון 7

יבנה

שלמה ששון

משעול התפוז

יבנה

רונן יפת

סיגל 1

יבנה

זיו יוסף

יקינטון 8

יבנה

שלמה שריג

הדס 9

יבנה

אריה מרלינג

הרדוף 48

יבנה

גדי

דם המכבים 27

יבנה

לוי שירי ורוני

קורנית 50

יבנה

אלכס מלניק

כלחת 32

יבנה

אטיאס ציון

מורן 44

יבנה

ברקת דוד

השרון 27

יבנה

אלכס מגן

זהבית 44

יבנה

צעצעי נמרוד

 

יבנה

אלי דורון

ציפורן 46

יבנה

חנה לייבה

גלית 23

יבנה

משה שקד

גלית 22

יבנה

רפי מנור

יערה 14

יבנה

סיגל בן ארדי

זהבית 4

יבנה

זהר ודבי סתוי

אזוב 10

יבנה

דן ראשון

חצב 48

יבנה

ברג עקיבה

סייפן 14

יבנה

ג'קי ומיכל בריי

יערה 7

יבנה

מאיר נצר

יקינטון 19

יבנה

מוטי רגב

השון 101

יבנה

יפה עמוסי

הרדוף 54

יבנה

פינטו אשר

הפקל 7

יבנה

דוד אבל

סייפן 4

יבנה

רונן לביא

יערה 45

יבנה

רחל ומשה עובדיה

דולב 34

יבנה

אלון טורכספרא

חצב 52

יבנה

מאיר שביט

קורנית 46

יבנה

עקיבה ברג

הסייפן 14

יבנה

עקיבה ברג

סייפן 14

יבנה

גילעד זהבה ואבירם

אגוז 6

יבנה

נתן ברקן

זהבים 5

יבנה

אלפה קור

אלטלף

יהוד

יוסי פינקל

מבוא גומא 6

יהוד

אבישי זיו

בר סימנטוב 41 א'

יהוד

יעל ובועז שומן

גולדה מאיר 28

יהוד

יואב בועז

החורש 60

יהוד

גירון סנטר בע''מ

 

יהוד

אופיר הידלמן

איילה 22

יוקנעם

רועי קואנטום

יודפת 12

יוקנעם

שאול בר ניסים

איילה 4א'

יוקנעם

אבי אלקיים

הגלבוע 3

יוקנעם

שאול סגל

יודפת 1

יוקנעם

אבי עמר

גילעד 2

יוקנעם

אלקיים עמי וכרמית

גלבוע 3/2

יוקנעם

אלכס פוגרבינסקי

ארבל 24/2

יוקנעם

הגר יגל מזור

יודפת 10/2

יוקנעם

בלקין אליה

הגלבוע 3/1

יוקנעם

דוד רז

האשל 10

יוקנעם

זיו רונן

פעמונית 18

יוקנעם

עירד סתוי

הגלעד 25 א'

יוקנעם

מרק גרשליפר

מורן 15

יוקנעם

דרורית שליצור

חורשת טל 15

יוקנעם

דוד לוי

חצבני 2

יוקנעם

אריה בן שבת

ארבל 3

יוקנעם

אפרת ישי לבב

ארבל 3

יוקנעם

יובל איתן

דן 7

יוקנעם

ויטלי שוקביץ'

הירדן 52

יוקנעם עלית

ליה ויהודה מיטלמן

החרמון 83

יוקנעם עלית

צבי שנברג

יודפת 3

יוקנעם עלית

ברוך בלאי

יודפת 10

יוקנעם עלית

אבנר אליהו

הגלעד 4

יוקנעם עלית

דב כהן

מורן 29

יוקנעם עלית

דורון אפרתי

יודפת 41

יוקנעם עלית

אופיר אהרון

האיילה 2

יקנעם

יוסי משיח

האשל1

יקנעם

מירב נחום

חצב 17

יקנעם

שי לוי

 

ישוב גילון

יובל ודינה שטרן

המדבר 9

כוכב יאיר

מיקי גולדברג

הדס 2

כוכב יאיר

צביקה איזנשטיין

דרגות 27

כוכב יאיר

שלומי גרונר

כלנית 6

כוכב יאיר

אייק אבינועם

דרגות 22

כוכב יאיר

דימטרי לוינסקי

אורן 20

כוכב יאיר

משה כיהלי

ברק 10

כוכב יאיר

רפי ושלומית טולדנן

גלבוע 80

כוכב יאיר

זקס מורדכי

הדס 6

כוכב יאיר

עופרי ואורית בן עזרא

השרון 9

כוכב יאיר

נעמי ואור סהר

בית אל 66

כוכב יאיר

אילנה קינן

בארותיים 8

כוכב יאיר

איתן הרהן 

דרגות 40

כוכב יאיר

עו''ד ליאורה ברץ

גולן 26

כוכב יאיר

מאיר פרץ

גולן 26

כוכב יאיר

דורון הורנלפד

הים 2

כוכב יאיר

גידי טביבי

אגוז 3

כוכב יאיר

אריה גביש

אלון 4

כוכב יאיר

שרה וסרשטרום

בארי 5

כוכב יאיר

פרויינד נירית ומוטי

הנרקיס 7

כוכב יאיר

קובי כוחי

בת שלמה 10

כוכב יאיר

יונתן ושושנה ברמן

 

כפר אדומים

דודי סקוט

האופק 7

כפר אורנים

גבי ברינברג

המייסדים

כפר אחים

ניב קנר

המייסדים 48

כפר גיבתון

עמי גנאור

יהודה 35

כפר האורנים

ברק סורני

יהודה  13

כפר האורנים \ מנורה

איציק ויישנבסקי

החורש 7

כפר הס

ג'וליאן בל

המחלבה 119 א'

כפר ויתקין

אברי יחינוביץ

שניר 150

כפר ורדים

אמיר סלפק

שרגים 305

כפר טרומן

אורה מילר

הפיקוסים

כפר ידידה

תנחומה יעל

 

כפר יהושע

זיו אלפרסון

 

כפר יונה

צחי כהן

כלנית 16

כפר יונה

אריאל שמואלי

נחל גלים 32

כפר יונה

אבי אדליסט

הרקפת 2

כפר יונה

אלון טובי

הכלנית 25א'

כפר יונה

ירושלמי שלמה

הרקפת 23

כפר יונה

זהר צברי

נחל זויתן 12

כפר יונה

דייג אריה

הלה 4

כפר יונה

עופר קדן

נחל גלים 15

כפר יונה

פלוסטווק בע''מ

כפר מיישר 62

כפר מיישר

זיו יחזקאל

עין חי 32

כפר מלל

אבירם גולן

שבזי 15

כפר סבא

ירון וסימונה גיטלין

עמק זבולון 4 ב'

כפר סבא

חנה וויקטור חסון

בקעת רמון  5א'

כפר סבא

לופטיג גיורא

יקותיאל אדם 4

כפר סבא

ד"ר יעקב פלדמן

הר רותם 11

כפר סבא

יוסי יוסיפון

תאשור 4

כפר סבא

אילן כרמל

הר כנען 10

כפר סבא

אילן לביא

תאשור 4

כפר סבא

חגית וערן שלו

אזר 42

כפר סבא

דוד לייזר

יקותיאל אדם 25

כפר סבא

שי ינב

עמק זבולון 6 א'

כפר סבא

לדרר דנה וירון

יבנאל 1

כפר סבא

ד''ר יעקב פלדמן

הר רותם 11

כפר סבא

גבריאל רוזן

הר תבור 15

כפר סבא

מיכאל ומוניקה נוקור

העצמאות 3

כפר סבא

ד''ר דבורה שני

שיבת ציון 14

כפר סבא

מיכאל וינוקור

העצמאות 3

כפר סבא

קלוד אטדגי

אזר 70

כפר סבא

יורם שרון

תאשור 2

כפר סבא

בני ליפשיץ

תרי עשר 53

כפר סבא

יוסי יוסיפון

תמשור 4ב'

כפר סבא

אבישי וזימרת דפני

חייקה גרוסמן 1

כפר סבא

לחמן זוהר אילנה

סייפן3 ב'

כפר סבא

נח הורניק

קלישר 6

כפר סבא

אלי צוקרמן

תל חי 22

כפר סבא

פתחי

 

כפר קרע

אלכסנדר רכטר

דרך השדות 5

כפר שמריהו

אפרת שחטל

האלונים 56

כפר תבור

דני ארז

דפנה 53א'

כפר תבור

תירצה סולם

עלומים 21

כרכור

יוסי פאר

ירושלים 40

כרכור

אומניס בע''מ

יובל 12

כרכור

מירתה אורן

הדודאים 7

כרכור

צביקה הרץ

גפן 11

כרמי יוסף

זהבי דניאלה

תמר 32

כרמי יוסף

אייל ישראלי

הזית 19

כרמי יוסף

יוסף וקלרה היימן

ורד 20

כרמי יוסף

גדעון מקלב

אלון 21

כרמי יוסף

זאב כהנוב

יסמין 22

כרמי יוסף

מנחם אלנר-דיפרטס

הזית 11

כרמי יוסף

חלי לרנר

גפן 6

כרמי יוסף

ישראל אהובה ומיכאל

סמדר 1

כרמי יוסף

אבנט הנדסה

מרווה 8

כרמיאל

אודרה ברגר

פעמונית 8

להבות

יוסף אביטל

הרדוף 11

להבים

עמי רדיין

יסעור  5

להבים

גבריאל  בלבצ'אן

ורד  8

להבים

ויצמן רון

גיבתון  36

להבים

אורן רגב

מורן 4

להבים

שיר דר

כחל 2

להבים

גילן עמיר

ורדית 27

להבים

רכלס חנוך

מורן 25

להבים

אוסנת ואפי בנברוק

הודן 4

להבים

חנה תדהר

חרדית 25

להבים

שרה לאה ואבי שרה

ורד 39

להבים

ויצמן אייל

הרדוף 25

להבים

שאול תמם

ורד 70

להבים

אשר גרבוביץ

ברקן 4

להבים

משה יעקב ח'ב גומיין

דרכי משה 4

לוד

יעקב חברת גומיאן

דרכי משה 4

לוד

איציק חזן

נורית 1

לוד

עו''ד יוסי רפפורט

התמר 10

מגשימים

פיני כץ ואריאלה

 

מדפה עדי

אבי  גולדברג

שימעון  107

מודיעין

ניר חמצני

בנימין 44

מודיעין

סמי פייבוש

יוסף 15

מודיעין

שלומי ושרון עמר

שבטי ישראל 24

מודיעין

ניר חמדני

בנימין 44

מודיעין

אופיר טל

נחל יגור 11

מודיעין

חנוך בן פזי

נחל יבניאל

מודיעין

יורם חסידים

בנימין 8

מודיעין

נעמה שמואלי

נהר הירדן 109

מודיעין

יורם שושן

נחל זוהר 14

מודיעין

ח.בראשית בע''מ

 

מודיעין

רחל ואריה קראוס

נחל יגור 14

מודיעין

תמיר שלזינגר

מבצע קדש 17

מודיעין

דילילידול

אסתר המלכה 68

מודיעין

מנדי בר נדריס

משה דיין 44

מודיעין