חשמלית בריזר
נציגה בלעדית  בישראל 

 

 
 
 
 

רשימת לקוחות

 

 

 

 

שם הלקוח כתובת

עיר - ישוב

אילן כהנה הסערון  13 אבן יהודה
גל בריק אורן  17 אבן יהודה
עלית קראוס קיבוץ גלויות 49 אבן יהודה
שור אתי קיבוץ גלויות 49 אבן יהודה
קובי אלי העצמאות 157 אבן יהודה
אלכסנדרי קולסניקוב הרימון 33 אור עקיבא
אלכס ינדינר התאנה 4 אור עקיבא
אליהו- תעשיות פלסטיק הדס  7 אור עקיבה
רפי צרויה  הדס 1 אורנית
אופיר הלמן הדס 21 אורנית
ערן ליפין  הסייפן 3 אורנית
מאיר הס אלון 51  אורנית
עופר בן נון כלבנית 17 אורנית
בוריס פלדמן   אורנית
גד הור רותם 4 אורנית
אבי משה  התלתן 6 אורנית
אסף לוי צאלון 7 אורנית
דרור סבו האתרוג 6 אורנית
מולטי קונספט האורן 56 אורנית
אורק משה וורה ההדס 37 אורנית
עדי ודב לוין ההדס 37 אורנית
קוגן שלמה הזית 29א' אורנית
ליאור גרנוט החרדית 8 אורנית
שוקי רוזנפלד שיווק לוע הארי 33 אורנית
יוסי זוהר הירקון 13 ב' אורנית
יניב בביוף התדהר 1ב' אורנית
אמנון ולנשטיין ירושלים 133 אזור
יצחק אלון אחד העם 16 אזור
אור 87 - יובל ומאיה    אילת
אור 87 - יובל ומאיה    אילת
נדב מדר סביון 6 אליכין
מיכאל תבור כלנית 1 אלפי מנשה
תומר סנונית 11  אלפי מנשה
יסעור סנונית 5  אלפי מנשה
מרקוביץ' בועז  פולג 29 אלפי מנשה
שרגא לנדשפט צבעוני 6 אלפי מנשה
אבי שחף צופית 8 אלפי מנשה
מישאל בירנד שגיא 19 אלפי מנשה
נירו וליר ייעוץ בע''מ מירון 4 אלפי מנשה
אגמון זהבה ומוטי כרכורים 30 אלפי מנשה
צביקה שפילמן מגדל הלבנון 17 אלקנה 
ליאוניד גנוסין הערבה 18/2 אריאל
אלמוג גיורא אבשלום 8 ב' אשקלון
סטפין לב  אופירה 37 אשקלון
דניאל חדד  ישיעהו 27 אשקלון
סאמי הראל הדרור 96 אשקלון
ד''ר גרו רוברט העצמאות 18 אשקלון
שלמה פרבר צבר 2 אשקלון
משה תורג'מן ים סוף 2 אשקלון
סולר גרין ז'בוטינסקי 168 ב''ב
שרגה  אופיר הזמיר  35 באר יעקב
שלום הרום היסמין  3 באר יעקב
גבי מזוז אבן שושון -54 באר שבע
סמי  רחמן בלוך  30 באר שבע
יורם  גולני משעול חפר 1 באר שבע
כרמי  עוזי  עבדת  64 באר שבע
קלמנוביץ' אהרון משעול גבעון 29 באר שבע
אבי וענת טויטו שלמה צבי רן 17 רמות באר שבע
חדד משה סעדיה גאון 11 באר שבע
אתי ליזטו בע''מ הגאולים 8/2 באר שבע
נינה ועמירם כספי חזקיהו 4 באר שבע
יוסי שאולי גבריאל לילמן 5 באר שבע
שלום יהושע האז 16 באר שבע
אנטולי גלפריו אלכסנדר זרחון 20 באר שבע
יעקב חזן ורז 18 באר שבע
מרק אופוסלקי רנה קסן 39 באר שבע
מנחם סופר  מכס בורן 29 באר שבע
שוש מיזינסקי בר כוכבא 12 באר שבע
יניב ואפרת דמרי כלנית 108 באר שבע
דורון לוז הגפן 198 בית גמליאל
ניצן קציר פיזוטרפיה   בית זייד
דורון משק קציר   בית זייד
אריאל כהן הזיתים 84 בית זית
שי נהרי חבצלת 36 בית חפר
גיל אמזלג דוכיפת 11 בית חפר
נדב ושרון בירן   בית חרות
רונית ויפית בית קמה בע''מ ארומה בית קמה
שימעון סעדון השבעה 23 בית שמש
בית כנסת עץ החיים החרובים 8  בית שמש
תמרי גיא החיטה 129 בן  שמן
גיל שיר ניב ארבל 7 בני דרור
יותם גרין קיוסק בני ציון
שמיר חנן ודבורה ר'ח הגיא  בנימינה
גבי- שיפוצי המושבה ת"ד 182 בנימינה
גבי- שיפוצי המושבה   בנימינה
אריאל ואפרת קורן הנשר 18 בנימינה
בת שבע שאנן  הנשר 9  בנימינה
ליאור ויפעת גל הנשר 4 א' בנימינה
ידיד בר גיורא  הנשר 4 ג'  בנימינה
אבי רוסקוב הדקל 19 בנימינה
תמר נווה  היין 3 בנימינה
לימור רוטיץ הנשר 19 בנימינה
משה לוי הציפורן 11 בנימינה
גבי  הנציב 15  בנימינה 
אהרון זיידמן דוכיפת  10 בת  חפר
רוברט קארמק הבשור 19  גבעת טל ראש העין
יעקב  אמילי סתונית  8  גבעת טל ראש העין
זמירה ואייל אלפרט מושב גבעת נילי
עופר דן הלבונה 6 גבעת עדה
ערן עמיר הלבונה  1 א' גבעת עדה
ערן גאנז הלבונה 5א' גבעת עדה 
ברוק סבן  הרצוג 14 גבעת שמואל
שמואל קינברג הנדיב 45 גבעתיים
דוד זמיר   גגן
איתי פלור ליבוביץ'  16 גדרה
יצחק ישראלי דקל 1\10 גדרה
אמיר קרייטר קטלב 17  גדרה
חורש רות רמז 9 גדרה
פישבן אליעזר ורחל ליבוביץ 15  גדרה
ניב בן מרדכי שרה סיגלביץ' 18   גדרה
אברהם דיקרמן 10 גדרה
יוני מנדל  צוקרמן 8 גדרה
הדס נרגאון אודם 5 גדרה
אילת ויצחק ישראלי נחל עדה 2  גדרה
שחר הכספי מוסינזון 18 א' גדרה
רותי יונה פינס 51 גדרה
יצחק מייצר דב מלר 6 גדרה
אלי גלבוע אתרוג 5 גדרה
שנהר יובל ואמירה רבי מלובביץ' 6 גדרה
דעת הדרכות מלר 18 גדרה
סימה ויטמן סתוונית 1 גינות הדר-נורדיה
עלמא די בע''מ הדס 7 גמזו
חיה ודב גרודנץ החרוב 18/1 גן-יבנה
דניאל ודינה כהן אלכסנדר 7 גן-יבנה
אבי פלור הרימון 6  גן יבנה
אלי יחזקאל אחד העם 8 גן יבנה
שלום פרגל אחד העם 10 גן יבנה
רוחמה ואבי אילוז אחד העם 6 על1 גן יבנה
שלום פרגל  אחד העם 2/10 גן יבנה
ירון גורביץ מודיעין 5/3 גן יבנה
אדם הנדסה קותיאל אדם 42 גן יבנה
דימה זיו השעורה 16 גן יבנה
ש.ל עיצובים  העצמאות 37 גן יבנה
יצחק עזרן מתתיהו 22 גן יבנה
ריינינג מיקי נתן אלתרמן 14/4 גן יבנה
עלי ודביה פרידר שורק 3 גן יבנה
רות כץ ההדרים 20 גן יבנה
אלון ודנה רפאל דרך קנדה 65 גן יבנה
ד''ר טייגר המורג 4 גן יבנה
בידה דומינו סתונית 4 גנות הדר
עמית בן דוד השושנים 6 גנות הדר
אלברט בן גיגי השושנים 8 גנות הדר
שי לב נאור שמאות מקרקעין סמטת הצבעוני 11 גנות הדר
אורן עטיא סמטת הבושמת 5 גנות הדר
אורי גולן   גני הדר
רוני ייסברג  המתנחלים 7 גני יהודה
מיכל ויוש טפרברג אויקאוה קדושי השואה 4 א' גני תיקווה
הינדה לקשטיין הנחל 17 גני תקווה
נגל זהבה הנחל 15 גני תקווה
גיא גולן הר סיני 9 אי גני תקווה
יוסי בן צבי גבעון 42 גני תקווה
אלי וינר  הרי ירושלים 2 גני תקווה
דוד דשן דוד דשן דולב
רפי גבסו  הזית 4 דור משה
אלעד בהט קיווי יעוץ התאנה 4 דור משה
קליקר שמעון ופלורי סחלבן החורש 44 דימונה
שרון לאופר דבורה 2  הוד השרון
יוסי  ציגלר ישורון  57  הוד השרון
שלום-גרניט מע' שנת היובל  61 הוד השרון
גוטליב שמואל הארבל 4 הוד השרון
ארד והילה לוי לב השכונה 6 הוד השרון
סמדר ויורם אהרוני חיים לסקוב 8 הוד השרון
ארז בירן  השושנים 3 הוד השרון
טליס בע''מ   הוד השרון
עמית ורדי בן גוריון 50 הוד השרון
ארז עבודות חשמל מבצע קדש 4 הוד השרון
דוד עצמון פדויים 29 הוד השרון
דוד ואנדריאה כץ הורד 6 א' הוד השרון
אילן אמיר ההסתדרות 27 הוד השרון
תמיר מטוס משה שרת 9א' הוד השרון
ליאורה ויעקב גרטן ההגנה 54 הרצליה
שמואל קלנגר  ההגנה 54 הרצליה
שי כהן שזר 43 הרצליה פיתוח
אליעזר זהר החצב 9 זיכרון יעקב
אירית אפשטיין העצמאות 36א' זיכרון יעקב
רמי לאופר השופטים 9 זכרון-יעקב
פדרו ארז יהלום 6  זכרון יעקב
שלמה כרמל ברקת 7 א' זכרון יעקב
דורון הורביץ  יהלום  29 זכרון יעקב
אילנה יחזקאל וינגט 2  זכרון יעקב
צביקה ברששת החצב 42 זכרון יעקב
קרן צבי הרצל 68  זכרון יעקב
נועם סורק הנוטרים 15 זכרון יעקב
דחי נווה הנדסה ג.ג בע''מ העצמאות 5 זכרון יעקב
אלון רוטמן מלאכי ישראל 1ב' זכרון יעקב
שלומית שניר סתוונית 17 זכרון יעקב
אהרון רואי הרקפת 4 זכרון יעקב
שלמה בר און אשכול 20 זכרון יעקב
אלון פישל-בן דור הזית 18 זכרון יעקב
אייל כהן ברקת 51 זכרון יעקב
יורם שחם וינגייט 12 זכרון יעקב
עידית הוד וינגייט 12 א' זכרון יעקב
ארז יעל ואלון ספיר 2 ב' זכרון יעקב
עמי שניינר ספיר 2 זכרון יעקב
צביקה כץ השיטה 27 זכרון יעקב
משה אדם יהלום 2 זכרון יעקב
יעל ומוטי דותן וינגייט 14 א' זכרון יעקב
ישראל רונן ספיר 26 א' זכרון יעקב
מיקי ורות אלמור ספיר 27 זכרון יעקב
לארי בג'יו התומר 19 זכרון יעקב
שי ואירית בארד ברקת 4 זכרון יעקב
עודד גלבוע וינגייט 7  זכרון יעקב
יעקב בכר  ספיר 31 זכרון יעקב
אלכס ברנזון הנוטרים 20 זכרון יעקב
דן צור וינגייט 34 ב' זכרון יעקב
מיכל ודורון אופיר ברקת 33 זכרון יעקב
מוטי אסף יהלום 10 זכרון יעקב
ידיד קובצקי הנוטרים 18 זכרון יעקב
חיים ברגר הערבה 2/1 זכרון יעקב
אריה רביד השומר 59א' זכרון יעקב
ינון איתי ספיר 20א' זכרון יעקב
ברטור שאול תש''ח 21 זכרון יעקב
פרת צרנוצקי התאנה 11 זכרון יעקב
בני ועמליה גרצר   חד נס רמת הגולן
חיים מכלוף יצחק רבין 34 חדרה
אבי וולפברג מבצע נחשון 2 חדרה
אסף  חומסקי האדמונית 2  חדרה
אתגר השכלה בע''מ  כ''ט בנובמבר 17 חדרה
אלון שינברג שועל שמשון  חדרה
מירון רוזניב אוסישקין 1 חדרה
שרה כנעני אפשטיין 24 חדרה
יוסי לחי 5 חדרה
עופרה שרון הארז 22 חולון
יגאל ודונה יפה בורוכוב 11 חולון
סגל אלעזר יעקב כהן 5 חורש
יאיר אלפרן כלניות 19 טבעון
שושנה ומשה כצנלסון הדגנית 30 טבעון
אריאל צינרמן הבונים 57 טבעון
נעמי וגדי בר יוסף אורנים 22 טיבעון
סיגל ועופר מיארה צאלון 17 יבנה
שמעון בן מימון גלית  44   יבנה
צדוק יצחק רותם 15 יבנה
משה באומגרטן קורנית 66  יבנה
רפי פלד סיגל 20  יבנה
דובק שמואל קורנית 18  יבנה
ארז אפרתי לימון 5 יבנה
בן יצחק יצחק יערה 4 יבנה
משה וברכה שטרום יקינטון  25 יבנה
אילנה מוניה  ערמון 7  יבנה
שלמה ששון משעול התפוז  יבנה
רונן יפת סיגל 1 יבנה
זיו יוסף יקינטון 8 יבנה
שלמה שריג הדס 9 יבנה
אריה מרלינג הרדוף 48 יבנה
גדי דם המכבים 27 יבנה
לוי שירי ורוני קורנית 50 יבנה
אלכס מלניק כלחת 32 יבנה
אטיאס ציון מורן 44 יבנה
ברקת דוד השרון 27 יבנה
אלכס מגן  זהבית 44 יבנה
צעצעי נמרוד   יבנה
אלי דורון ציפורן 46 יבנה
חנה לייבה גלית 23 יבנה
משה שקד  גלית 22 יבנה
רפי מנור  יערה 14 יבנה
סיגל בן ארדי  זהבית 4 יבנה
זהר ודבי סתוי אזוב 10 יבנה
דן ראשון חצב 48 יבנה
ברג עקיבה סייפן 14 יבנה
ג'קי ומיכל בריי יערה 7 יבנה
גילעד זהבה ואבירם אגוז 6 יבנה 
נתן ברקן זהבים 5 יבנה 
אלפה קור  אלטלף  יהוד
יוסי פינקל מבוא גומא 6 יהוד
אבישי זיו בר סימנטוב 41 א' יהוד
יעל ובועז שומן גולדה מאיר 28 יהוד
יואב בועז החורש 60 יהוד
גירון סנטר בע''מ   יהוד
אופיר הידלמן איילה 22 יוקנעם
רועי קואנטום יודפת 12 יוקנעם
שאול בר ניסים איילה 4א' יוקנעם
אבי אלקיים הגלבוע 3 יוקנעם
שאול סגל יודפת 1 יוקנעם
אבי עמר גילעד 2 יוקנעם
אלקיים עמי וכרמית גלבוע 3/2 יוקנעם
אלכס פוגרבינסקי ארבל 24/2 יוקנעם
הגר יגל מזור יודפת 10/2 יוקנעם
בלקין אליה הגלבוע 3/1 יוקנעם
דוד רז האשל 10 יוקנעם
זיו רונן פעמונית 18 יוקנעם
ויטלי שוקביץ' הירדן 52 יוקנעם עלית
ליה ויהודה מיטלמן החרמון 83 יוקנעם עלית
צבי שנברג יודפת 3 יוקנעם עלית
ברוך בלאי יודפת 10 יוקנעם עלית
אבנר אליהו הגלעד 4 יוקנעם עלית
דב כהן מורן 29 יוקנעם עלית
דורון אפרתי יודפת 41 יוקנעם עלית
אופיר אהרון האיילה 2 יקנעם
שי לוי   ישוב גילון
יובל ודינה שטרן המדבר 9 כוכב יאיר
מיקי גולדברג הדס 2  כוכב יאיר
צביקה איזנשטיין דרגות 27  כוכב יאיר
שלומי גרונר כלנית 6 כוכב יאיר
אייק אבינועם  דרגות 22 כוכב יאיר
דימטרי לוינסקי אורן 20 כוכב יאיר
משה כיהלי ברק 10 כוכב יאיר
רפי ושלומית טולדנן גלבוע 80 כוכב יאיר
זקס מורדכי הדס 6 כוכב יאיר
עופרי ואורית בן עזרא השרון 9 כוכב יאיר
נעמי ואור סהר בית אל 66 כוכב יאיר
אילנה קינן בארותיים 8 כוכב יאיר
איתן הרהן   דרגות 40 כוכב יאיר
מאיר פרץ גולן 26 כוכב יאיר
דורון הורנלפד הים 2 כוכב יאיר
גידי טביבי אגוז 3 כוכב יאיר
אריה גביש אלון 4 כוכב יאיר
יונתן ושושנה ברמן   כפר אדומים
דודי סקוט האופק 7 כפר אורנים
ניב קנר המייסדים 48 כפר גיבתון
עמי גנאור יהודה 35 כפר האורנים
ברק סורני יהודה  13 כפר האורנים \ מנורה
ג'וליאן בל המחלבה 119 א' כפר ויתקין
אברי יחינוביץ שניר 150 כפר ורדים
אורה מילר הפיקוסים כפר ידידה
תנחומה יעל    כפר יהושע
זיו אלפרסון   כפר יונה
צחי כהן כלנית 16  כפר יונה
אריאל שמואלי  נחל גלים 32 כפר יונה
אבי אדליסט הרקפת 2 כפר יונה
אלון טובי הכלנית 25א' כפר יונה
ירושלמי שלמה הרקפת 23 כפר יונה
זהר צברי נחל זויתן 12 כפר יונה
דייג אריה הלה 4 כפר יונה
זיו יחזקאל עין חי 32 כפר מלל
אבירם גולן  שבזי 15  כפר סבא
ירון וסימונה גיטלין עמק זבולון 4 ב' כפר סבא
חנה וויקטור חסון בקעת רמון  5א' כפר סבא
לופטיג גיורא יקותיאל אדם 4 כפר סבא
ד"ר יעקב פלדמן הר רותם 11 כפר סבא
יוסי יוסיפון תאשור 4 כפר סבא
אילן כרמל הר כנען 10 כפר סבא
אילן לביא תאשור 4  כפר סבא
חגית וערן שלו אזר 42 כפר סבא
דוד לייזר יקותיאל אדם 25 כפר סבא
שי ינב עמק זבולון 6 א' כפר סבא
לדרר דנה וירון יבנאל 1 כפר סבא
ד''ר יעקב פלדמן  הר רותם 11 כפר סבא
גבריאל רוזן הר תבור 15 כפר סבא
מיכאל ומוניקה נוקור העצמאות 3 כפר סבא
ד''ר דבורה שני שיבת ציון 14 כפר סבא
מיכאל וינוקור העצמאות 3  כפר סבא
קלוד אטדגי אזר 70 כפר סבא
יורם שרון תאשור 2 כפר סבא
בני ליפשיץ תרי עשר 53 כפר סבא
יוסי יוסיפון תמשור 4ב' כפר סבא
דני להב עמק זבולון 7ב' כפר סבא
פתחי    כפר קרע
אלכסנדר רכטר דרך השדות 5  כפר שמריהו
אפרת שחטל האלונים 56 כפר תבור
תירצה סולם עלומים 21 כרכור
יוסי פאר ירושלים 40 כרכור
אומניס בע''מ יובל 12 כרכור
צביקה הרץ  גפן 11 כרמי יוסף
זהבי דניאלה  תמר 32  כרמי יוסף
אייל ישראלי הזית 19 כרמי יוסף
יוסף וקלרה היימן ורד 20 כרמי יוסף
גדעון מקלב אלון 21 כרמי יוסף
זאב כהנוב יסמין 22 כרמי יוסף
מנחם אלנר-דיפרטס הזית 11 כרמי יוסף
חלי לרנר גפן 6 כרמי יוסף
ישראל אהובה ומיכאל סמדר 1 כרמי יוסף
אבנט הנדסה מרווה 8 כרמיאל
אודרה ברגר פעמונית 8 להבות
יוסף אביטל  הרדוף 11 להבים
עמי רדיין יסעור  5  להבים
גבריאל  בלבצ'אן ורד  8 להבים
ויצמן רון  גיבתון  36 להבים
אורן רגב  מורן 4  להבים
שיר דר כחל 2 להבים
גילן עמיר ורדית 27 להבים
רכלס חנוך מורן 25 להבים
אוסנת ואפי בנברוק הודן 4 להבים
חנה תדהר חרדית 25 להבים
אשר גרבוביץ ברקן 4 להבים 
משה יעקב ח'ב גומיין  דרכי משה 4  לוד
יעקב חברת גומיאן דרכי משה 4 לוד
עו''ד יוסי רפפורט התמר 10 מגשימים
פיני כץ ואריאלה   מדפה עדי
אבי  גולדברג שימעון  107 מודיעין
ניר חמצני בנימין 44  מודיעין
סמי פייבוש יוסף 15 מודיעין
שלומי ושרון עמר שבטי ישראל 24 מודיעין
ניר חמדני בנימין 44 מודיעין
אופיר טל נחל יגור 11 מודיעין
חנוך בן פזי נחל יבניאל  מודיעין
יורם חסידים בנימין 8 מודיעין
נעמה שמואלי נהר הירדן 109 מודיעין
יורם שושן  נחל זוהר 14 מודיעין
ח.בראשית בע''מ   מודיעין
אברהם כהן הדקל מושב אודים
רמי דוייטש   מושב בני ציון
ישראל אוזונוביץ'   מושב בניה
עדנה נוימן   מושב בניה
משה כחלון   מושב גבעתי
נועם זיו   מושב חיבת ציון
אלון גץ   מושב חרב לאת
עוזי כהן   מושב חרות
מיקי ישעיהו יד פרוייקטים מושב יד רמב"ם
נתן אזוב    מושב ידיף
יעל הפקות בע"מ   מושב מגשימים
רות ואליהו חיים השחר 38 מושב מזור
אברהם אלגמיל   מושב מצליח
רוטמן אנוש   מושב משמר איילון
טל טול  משק 49 מושב נווה מבטח
עומר מעמוד    מושב ניר בנים
חברת עננה   מושב עמיקם
יניב - עננה בע"מ    מושב עמיקם
אורן בונדר   מושב ריחן
דוד גורדון   מושב שדה יצחק
שלמה ברק   מושב תלמי יוסף
איתמר כהן מוריה 37 מושב תנובות
עובדיה זיו יוקנעם מושבה
נורית מימון הדס 5 מושה גמזו
זילבורג  יצחק הגפן  62  מזכרת  בתיה
יצחק אהרונוביץ' אשל  21 ב'  מזכרת בתיה
יורם פרימרמן  יגאל אלון 8 מזכרת בתיה
עליזה ואלישע מזרחי היסמין 7  מזכרת בתיה
אלכס ולושין ארז 13 מזכרת בתיה
שלמה רביב  זמיר 13 מזכרת בתיה
הורביץ  אבי  קנאים 6  מיתר
מיקי  וזהבה פרג  2 מיתר
אבי לוגסי אירוס  11 מיתר
יפה ויוסי ברזלאי ציקלג 9 מיתר
דני גספר צניפים 17 מיתר
עמוס כהן ממשית 26 מיתר
גד ודניאלה שקד שובל 52 מיתר
גיאן עדמון עופרים 15 מיתר
צביקה בן פורת דרך יתיר 107 מיתר
דוד נוימן   מיתר
דוד ודלית קודיש רעים 1 מיתר
ישראל פאר  לביא  301 מכבים
שלמה בזם הר רמון 697  מכבים
אבי שפיץ הר רביד 619 מכבים
דרור גבינוביץ' נחל לכיש 857 מכבים
יואל ויעל ברוקנר נחל זויתן 820 מכבים
דן וסולמה גזית נחל דן 831 מכבים
אילן פרינדלנד הר להבים 661 מכבים
מורן נחל סער 774 מכבים
משה יעקב מרגנית 63 מכבים
רימון ליאון המפתח 33 מכמורת
שרון קריאל נורית 33 מתן
בר שטראוס נורית 31 מתן
תמיר מעודד חבצלת 13 מתן
אורן שחם כלנית 2 מתן מתן
אילן שלם נורית 5 מתן
רוני מזרחי צור 4 מתן
גד בן יאיר כלנית 10 מתן
רונן בן יהודה  מור 35 מתן
איתן בן ציון חבצלת 74 מתן
יאיר דור הדר 88 מתן
חברת מירטק   נהריה
מימי  סמובסקי ברקן 56 נוה אפק ראש העין
משה אופרט שוהם  4 נוה מונסון
קילון בע"מ   נוה צוף
דוד פרץ   נווה אילן
שובל אלי רביבים 27 נווה אפק  
טל טול גלשר נווה מבטח
שמואל רוטמן  רימון 39 נווה מונסון
נורית חן אריה הדר 23 נווה מונסון
קובי עפרון ספיר 12 נווה מונסון
ציון סאסי מוריה 27 נוף איילון
איתן לוי כוכב הים 63 נופית
יורם וישליצקי הגליל 137 נופית
בטר מורדכי נווה דקלים 10 ניצן
מלון ניר עציון   ניר עציון
אירית קלינר האשל 6  ניר צבי
רז גרשטיין איתן 9 ניר צבי
נחום פלדון מגרש 148   נירית
ליאור הורביץ גילבוע 21 נירית
ציקו לוי- נטקר ע"מ דגניה 6  נס ציונה
דויד חנן סחלב 9 נס ציונה
זילברמן אלכס ודיאנה הכרמל 13 א' נס ציונה
עיני סורליה הנרקיס 3 נס ציונה
איילת אפשטיין סחלב 28 א' נס ציונה
בני מנדל  התבור 13 נס ציונה
חיים ואודליה שרון שושן 2 נס ציונה
תמי סגל דבורנית 1 נס ציונה
נתן יערי דבורנית נס ציונה
צ'יקו לוי  דגניה 6 נס ציונה 
רמי שוחטוביץ רמז 32 נס ציונה 
גבאי יזמית בע''מ   נריה
גרגו אלון החצבים 19  נתניה
גבי ארביב אדמונית 17/א נתניה
יצחק גוטהיילפ הורדים 9 נתניה
אני נבו הברוש 1 נתניה
יצחק גוטהילף ורדים 9 נתניה
אגסים בע''מ אורנים סביון
אגסים בע''מ אורנים 6 סביון
מירים הירשברג הארז  18   עומר
עופרה ואברהם מריש ערבה 3 עומר
נעמי שר רותם 36 א'  עומר
דוד ושרגית גרינברג תמר 39  עומר
רונן גוטמן משעול סיסם 5 עומר
פאו פיגרס תמר 21 עומר
עמיקם לוין  ערבה 6 עומר
עציון עמיר תמר 29 א' עומר
אייל חדד עדעד 5 עומר
אידחק וורד נבו ערבה 25 עומר
דינה גינזבורג אשל 74 עומר
מכללת רמת ביטחות הגת 1 עומר
אבי טוב ישראל אשוח 7 עומר
יואב שרוני יערה 5  עומר
אלכס צחנסקי ציפורן 12 עומר
אלכס צ'חנסקי ציפורן 12 עומר
יוני כהן פקאן 13 ב' עפולה
שי שוחט הארז 10 עץ אפריים
בני דוידור הזית 9 עשרת
מיקי שפורן  גבעת הברכות 22 עתלית
סיגל וארז יער  הסלע 16 עתלית
גדעון  ברגמן עצמאות 15 פרדס חנה
יורם פומר הזית 15 פרדס חנה
גיל ודורית חליפה רמז 47 פרדסיה
מוריס  אטיאס הרמבם  25 פרדסיה
זאב פניני התדהר 5 פרדסיה
בני הרשקוביץ' הזית 6 פרדסיה
עמוס כהן הזית 8 פרדסיה
דורון פרץ התהדר 16 פרדסיה
נתן סנדלר שקמה 31 פרדסיה
בר סהר יזום והשבעות בע''מ התות 5 פרדסים
יוסי שמש בן-עזר 5 פתח-תקוה
ווטמרקט נחשון 26 פתח תקוה
איציק אוחנה חובבי ציון 31 פתח תקוה
מאירי ובניו בע''מ האתרוג 3 פתח תקוה
ע''י הנדסת מים בע''מ עמל 41 פתח תקווה
ז'אן בר טל ברק 18 צהלה ת"א 
גיל גרבש חרוב 162 צופים
מריו גולדפריד לבנים 36  צור יגאל
דיאנה לייקין עמק דותן 14 צור יגאל
נועה ורנן כהן אורגד שורק 22  צור יגאל
יעקב ללזרי כרמל 59 צור יגאל
טראוב יהודה וניצה שקד 43 צור יגאל
מאיר עובדיה אבני חן 12 צור יגאל
סמדר ויגאל בר אילן ברוש 14 צור יגאל
ראובן שגב  נוף ערים 138 צור יגאל
יואל וענת נדג'ר הכרמל 56 צור יגאל
דוד לביא קידוחים בע''מ קורנית 32 צור יגאל
דן וברכה אלינגר אבני החושן 1 צור יגאל
יואב הדס  הדרור 26 צור יגאל
רוני לוי שקד 9 צור יגאל
חנוך אליאב שקד 38 צור יגאל
יוסי בולביק בזק 22 צור יגאל
גבריאלה דניאלי כרמל 43 צור יגאל
כצליה בע''מ  כרמל 1 צור יגאל
בן צב יאיר לבנים 48 צור יגאל
שאבי שמעון דרור 14 צור יגאל
ליאור אבני הברוש 6  צורן
יריב טלפיר האיריס 33 צורן
רונן אבידור אילנות 49 צורן
דרור אבישר ההדס 11 צורן
מיכאל בוז'קוב  האילנות 113 צורן
אורית ואמיר בן אליעזר האילנות 7  צורן
כרמית ואבי שור   צורן
איילת זפין הלילך 1 צורן
רפאל אייל  הדפנה 29 צורן
יריב ניב  דרך לב השרון 19 צורן
רוזנפלד   צורן
תומר דקל הסחלב 12 צורן
סלע שי הנירית 6 צורן
חיים זיו הגולן 20 קדימה
יגאל גולן החסידה 11על 7 קדימה 
זאב ושרה רוט הגפנים 4 קדימה 
רן רונן   קיבוץ בית אורן
סלי שליו   קיבוץ גבעת ח''ס מאוחד
מורדכי בינרבאום   קיבוץ חפציבה
תמר שלם    קיבוץ יגור
ברגר חיים  קיבוץ מעברות  קיבוץ מעברות 
דורון אשד אחזקות   קיבוץ מעיין דבי
מעדנות שדרות בע"מ גבי בוזגלו קיבוץ ניר עם
אייל גולדברג רבדים קיבוץ רבדים
  בר לב 15 קריית אונו
אמיר ונג הר תבור 1 קריית אונו
עופר וליאורה אלדס האורן 65  קריית אתא
אריה בן שמעון אסא 29 קריית גת
יובל הילה האשכולית 1 קריית גת
דנגוט דב חפציבה 37 קריית חיים
שרית הירשהורן יערה 56 קריית טבעון
אורן בן און קקל 8ד' קריית טבעון
אופק יצחק  שכון אלה קריית טבעון
עמית אברהמי מורן 15 קריית טבעון
גדי שוסטר גולומב 15 קריית טבעון
גלאון שמחה  שמחה דיין 2/5 קריית טבעון
יותם ורד גולומב 18 קריית טבעון
אבישי ברנסקי נרקיסים 41 קריית טבעון
ירין רוזנפלד הכהן כלניות 19 קריית טבעון
אליעזר לרטנשטן הכרמל 11 קריית טבעון
אפי איוניר משה דיין 5/8 קריית טבעון
ריטה ומיכאל אלעד העמק 11 קריית טבעון
דן ואתי ביטון העמק 21 קריית טבעון
גבי לנדאו יצחק שדה 14 א' קריית טבעון
אורלי ועופר יוסף הגפן 26 קריית עקרון
בן עמי ישראל שטרן  70 קרית אונו
כרמל בן צבי שטרן 70  קרית אונו
יניב לבוטון מגריט  2ב' קרית אתא
דורון ואילנית יובל האורן 72 קרית אתא
חיים הבלר אורן 40 קרית אתא
שרית יעקב  אורן 78 קרית אתא
רוני שוורץ אורן 119 קרית אתא
אריה בן שמעון אסא 29  קרית גת
לנה טימולוזני עין נטפים 8 קרית גת
רונית כרמי הקיבוצים 8 קרית חיים
שעיה הונרוב האורנים 26 קרית טבעון
יערה ואיתי דרומי הבונים  25 קרית טבעון
מיכה דוד רקפות 9 א'  קרית טבעון
פיטדר טילס החורש 7 קרית טבעון
ניסן צור שיכון אלה 6א' קרית טבעון
אלפרן יאיר ורונית כלניות 19 קרית טיבעון
צהבי דוביצקי אלונים 62 קרית טיבעון
נגה ורובי כרמל הבונים 24 קרית טיבעון
נעמי וגדי בר יוסף אורנים 22  קרית טיבעון
ניסן צור שיכון אלה 6א' קרית טיבעון
אביבה סלע יהודה הנשיא 36 קרית טיבעון
אשר  שרנר איילון 120 ראש העין
עזרה נעים  איילון 87 ראש העין
מישאל חביב הלבונה 11 ראש העין
יוסי לקס  איילון 61 ראש העין
דוד זוהרי טללים 13 ראש העין
מורן דניאל הפרחים 9 ראש העין
אסי שביט איריס 7  גבעת טל ראש העין
עזרא נעים איילון  87 נוה אפק ראש העין
אלי שובל רביבים 27 נוה אפק ראש העין
סמי כהן פולג 94 נוה אפק ראש העין
צפריר ואיה פלמן שורק 3 גבעת טל  ראש העין
איתן לוי האילנות 34 גבעת טל ראש העין
מוטי ולצ'נסקי לכיש 14 גבעת טל ראש העין
יוסי בן ענת העליה 19 נוה אפק ראש העין
שלמה פכט אורן 6 גבעת טל ראש העין
יום טוב אזובל השרון 2  גבעת טל ראש העין
נחמיה אבנר ברקן 34 נוה אפק ראש העין
אבנר דבש  ירדן 38 נוה אפק ראש העין
סטנלי נגריה המלאכה 6 פארק סיבל ראש העין
עופר ודליה גמריאן  בזלת 71 ראש העין
גינסברג אביעד איילון 85 ראש העין
לזרוביץ' מרים וישיעהו דרגות 17 ראש העין
ולנשטיין שלומית  ה באייר95 ראש העין
רון רגבים